Poniedziałek, 26 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Pochodzący ze Szczecina znany dziennikarz Roman Czejarek miał wypadek. Poinformował o nim na swoim profilu na fb

Data publikacji: 09 marca 2020 r. 13:07
Ostatnia aktualizacja: 10 marca 2020 r. 12:31
Pochodzący ze Szczecina znany dziennikarz Roman Czejarek miał wypadek. Poinformował o nim na swoim profilu na fb
 

Do wypadku doszło w sobotę (7 marca) na drodze krajowej 79 w miejscowości Pilawa. W zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody. Dwa zderzyły się czołowo, trzeci wpadł do rowu. W tym trzecim jechał red. Roman Czejarek. Droga była całkowicie zablokowana.

Tak całą sytuację na swoim Facebooku opisał poszkodowany dziennikarz. "Tak to my. Żyjemy, wszystko z nami ok, samochód do kasacji po locie w powietrzu i obrotach we wszystkie strony. Pijany kierowca z Ukrainy, bez dokumentów, w samochodzie zarejestrowanym na inną osobę, postanowił skręcić w naszą stronę przy pełnej prędkości. Policja i służby na miejscu, bardzo profesjonalnie i szybko. Droga zablokowana. Inni poszkodowani z innych pojazdów oraz sprawca zabrani przez pogotowie. Nie wyglądało to dobrze".

Na szczęście dziennikarz i podróżujący z nim kolega nie odnieśli w wypadu większych obrażeń. W kolejnym wpisie podziękował za wszystkie głosy wsparcia. "Dużo tego było! A Anioły mój i Piotra leciały razem z nami. Dokładnie 24 godziny wcześniej, co do minuty wypadku, byliśmy pierwszy raz w życiu w Nowinach Horynieckich przy źródełku".

Roman Czejarek urodził się 1966 r. w Szczecinie. Pracował w Akademickim Radiu Pomorze a później w polskim Radiu Szczecin. Od 1991 r. związany z Pierwszym Programem Polskiego Radia. Znany m.in. z „Lata z Radiem”.

Przez cały czas utrzymuje związki z Szczecinem.

Współautor gry „Kupiec Szczeciński", pierwszej w Polsce gry planszowej związanej z prawdziwą historią miasta, której premiera była w maju 2016 roku. W listopadzie 2017 r. opracował część drugą - „Szczeciński Spekulant”.

Znany kolekcjoner starych pocztówek ze Szczecina i Pomorza Zachodniego (przełom XIX i XX wieku). Autor wielu książek poświęconych dawnemu Szczecinowi, uhonorowany tytułem Ambasadora Szczecina. Od lat aktywnie zaangażowany w ratowanie i odbudowę zamku joannitów w Swobnicy.

(ip)

Fot. Facebook/Roman Czejarek

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

gregor102
2020-03-10 00:04:50
@ @tumitas z godz 20:28:14 Pan Bóg istnieje, a po to na czele państwa polskiego postawił PiS, abyś miał o co modlić się.. ;)
@ tumitas
2020-03-09 20:28:14
Gdyby istniały nie byłoby takich szkodników , jak PIS...i Rydzol , a pewne jest to ,że istnieje Bóg i on wszystkich osądzi na co czekam ...
tumitas
2020-03-09 14:29:41
... i tak mamy niepodważalny dowód na fakt, iż Anioły istnieją... i ochraniają tych co wierzą...
;/
2020-03-09 14:22:36
Takie są minusy "taniej" siły roboczej. Wschodnie zwyczaje drogowe znacznie odbiegają od standardów europejskich, a gdy dodamy do tego fatalny stan polskiej infrastruktury drogowej, takich zdarzeń może być jeszcze wciąż sporo....

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA