Wtorek 19 października 2021r. 
REKLAMA

Pobiegną dla małych herosów

Data publikacji: 2015-09-16 13:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:34
Pobiegną dla małych herosów
 

W sobotę (26 września br.) odbędzie się II Bieg Pamięci Krzyśka Kuczyńskiego. W tym roku wydarzenie zostanie zorganizowane pod hasłem „Mali Herosi walczą z rakiem”.

Celem drugiej edycji Biegu jest zbiórka środków finansowych na wsparcie leczenia dzieci chorych, między innymi tych na białaczkę. Zebrane fundusze zostaną przekazane podopiecznym szczecińskiego Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe, działającemu przy klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej Państwowego Szpitala Klinicznego nr 1w Szczecinie.

II Bieg Pamięci Krzyśka Kuczyńskiego odbędzie się na 5 różnych dystansach, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno dzieci, jak i dorośli. Zainteresowani będą mogli również wziąć udział w konkurencji Nordic Walking. 

By wziąć udział w II Biegu Pamięci Krzyśka Kuczyńskiego, należy wysłać zgłoszenie do 24 września 2015 r. Można dokonać tego za pomocą stron internetowych www.raz.szczecin.pl lub www.protiming24.pl. Zgłoszeń najmłodszych należy dokonać za pomocą wiadomości e-mail, wysłanej na adres biegpkk@gmail.com. W przypadku wolnych miejsc zgłoszeń będzie można dokonać także w dniu biegu w Biurze zawodów.

Inauguracja wydarzenia odbędzie się o godzinie 10, podczas której przeprowadzona zostanie rozgrzewka dla wszystkich uczestników. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Szczecin.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu, w tym informacje o opłatach startowych, poszczególnych trasach oraz regulamin, znajdują się na stronie internetowej  www.protiming24.pl.

Organizatorem wydarzenia jest ZSO nr 1 – V LO im. Adama Asnyka w Szczecinie.

Fot. R.PAKIESER (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ