Wtorek, 21 marca 2023 r. 
8 szczecin
REKLAMA

Pobicie w centrum

Data publikacji: 06 października 2015 r. 12:09
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:29
Pobicie w centrum
 

Ciężko pobity 39-latek trafił do jednego ze szpitali w Szczecinie. Wciąż jest nieprzytomny. Policja zatrzymała sprawcę - to znajomy ofiary.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia. Jak ustalono, feralnego dnia pokrzywdzony mężczyzna spędzał czas w towarzystwie swoich kolegów. Razem chodzili po centrum miasta.

- W pewnym momencie jeden z nich zaatakował 39-latka bez żadnego konkretnego powodu - relacjonuje asp.szt. Anna Gembala z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Zaczął go bić, kopać po głowie i po twarzy.

Mężczyzna trafił do szpitala. Nadal jest nieprzytomny i rokowania co do stanu jego zdrowia są niepomyślne. Następnego dnia policjanci zatrzymali sprawcę. 33- latek był nietrzeźwy, miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie pamiętał całego zdarzenia i nie potrafił wytłumaczyć dlaczego pobił kolegę. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut pobicia z ciężkim uszkodzeniem ciała. Grozi mu do 8 lat więzienia.

- Mężczyzna jest dobrze znany organom ścigania - informuje Anna Gembala. -  Był już wcześniej notowany za liczne przestępstwa przeciwko zdrowiu i mieniu. Dziś sąd, po zapoznaniu się z materiałami sprawy, zastosował wobec sprawcy trzymiesięczny areszt.

(g)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Gdzie byli rodzice?
2015-10-07 06:37:58
To 39-latek nie ma już nic innego do roboty, niż szwędanie się, z młodszymi od siebie, po centrum miasta? Patologia jak ......

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA