środa, 23 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pobicie w centrum

Pobicie w centrum

Pobicie w centrum
Data publikacji: 2015-10-06 12:09
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:42
Wywietleń: 533 26404

Ciężko pobity 39-latek trafił do jednego ze szpitali w Szczecinie. Wciąż jest nieprzytomny. Policja zatrzymała sprawcę - to znajomy ofiary.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia. Jak ustalono, feralnego dnia pokrzywdzony mężczyzna spędzał czas w towarzystwie swoich kolegów. Razem chodzili po centrum miasta.

- W pewnym momencie jeden z nich zaatakował 39-latka bez żadnego konkretnego powodu - relacjonuje asp.szt. Anna Gembala z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Zaczął go bić, kopać po głowie i po twarzy.

Mężczyzna trafił do szpitala. Nadal jest nieprzytomny i rokowania co do stanu jego zdrowia są niepomyślne. Następnego dnia policjanci zatrzymali sprawcę. 33- latek był nietrzeźwy, miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie pamiętał całego zdarzenia i nie potrafił wytłumaczyć dlaczego pobił kolegę. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut pobicia z ciężkim uszkodzeniem ciała. Grozi mu do 8 lat więzienia.

- Mężczyzna jest dobrze znany organom ścigania - informuje Anna Gembala. -  Był już wcześniej notowany za liczne przestępstwa przeciwko zdrowiu i mieniu. Dziś sąd, po zapoznaniu się z materiałami sprawy, zastosował wobec sprawcy trzymiesięczny areszt.

(g)

 

Komentarze

Gdzie byli rodzice?
To 39-latek nie ma już nic innego do roboty, niż szwędanie się, z młodszymi od siebie, po centrum miasta? Patologia jak ......
2015-10-07 06:37:58

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Pogoda
13
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie