sobota, 19 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Po raz trzeci pobiegli po TOZ-obus

Po raz trzeci pobiegli po TOZ-obus [GALERIA]

Po raz trzeci pobiegli po TOZ-obus
Data publikacji: 2019-08-17 19:18
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-21 13:39
Wywietleń: 1388 408867

W sobotę (17 sierpnia) odbył się trzeci z pięciu biegów pn. „Bieg po 4 koła”. Szczeciński oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami organizuje ten cykl, aby zdobyć pieniądze na nowy bus dla swoich podopiecznych.

Biegacze mieli do pokonania dwa dystanse: 2 oraz 5 km. W biegu - tradycyjnie - mogły uczestniczyć także psy (jeden biegacz - jeden pies). Wyłącznie nieagresywne, w wieku co najmniej 6 miesięcy i oczywiście zdrowe: mające aktualne szczepienia oraz profilaktykę przeciwko pasożytom wewnętrznym i zewnętrznym. Podczas „Biegu po 4 koła" psy muszą być prowadzone na smyczy. Organizatorzy wydarzenia zabraniają stosowania kolczatek oraz obroży zaciskowych. Zawodnicy są również obowiązani do sprzątania po swoich pupilach.

Kolejny bieg odbędzie się 14 września 2019 r. Wielki finał zaplanowano na 19 października. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: zapisy.biegpo4kola@gmail.com. Uczestnikiem „Biegu po 4 koła” może być każdy, kto ukończył 18 lat. Zawodnicy przekazują darowiznę – co najmniej 10 zł – gotówką podczas rejestracji.

Zakup nowego busa można wesprzeć również drogą internetową: zrzutka.pl/x38m4z. Bądź bezpośrednio w siedzibie TOZ lub na jego konto.

Ł.T

Fot. Marta TESZNER

Po raz trzeci pobiegli po TOZ-obus Po raz trzeci pobiegli po TOZ-obus Po raz trzeci pobiegli po TOZ-obus Po raz trzeci pobiegli po TOZ-obus Po raz trzeci pobiegli po TOZ-obus Po raz trzeci pobiegli po TOZ-obus Po raz trzeci pobiegli po TOZ-obus Po raz trzeci pobiegli po TOZ-obus Po raz trzeci pobiegli po TOZ-obus

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie