środa, 15 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Płotek był, ale się zmył

Płotek był, ale się zmył

Płotek był, ale się zmył
Data publikacji: 2016-12-07 09:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:22
Wywietleń: 2426 182493

Zniknęło jakiś czas temu jedno z przęseł wygrodzenia między torami na przystanku autobusów linii pospiesznych i tramwajów linii 2 przy Bramie Portowej w kierunku mostu Długiego.

Wygląda na to, że zostało zdemontowane albo wyrwane przez wandala. Kiedy było, nie pozwalało na przechodzenie poza obrębem wyznaczonego przejścia dla pieszych. Teraz pasażerowie przebiegają lub przechodzą tędy na skróty czasem tuż przed wyhamowującym na sąsiednim torze składem. Taki skrót jednak może w pewnym momencie dla kogoś skończyć się tragicznie.

Od wielu tygodni, ba miesięcy, jest taki stan rzeczy. Panie i panowie z ZDiTM, czas najwyższy na naprawę! ©℗

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

 

 

 

 

 

Płotek był, ale się zmył Płotek był, ale się zmył Płotek był, ale się zmył Płotek był, ale się zmył

Komentarze

zs
zditm@zditm.szczecin.pl a nie kurier, tam to zgłoś !
2016-12-07 22:18:07
szaro-żółty
gdyby jakiś czas temu nie wpadli na pomysł aby przemalowac płotki z żółtego na szary moze i by ktos zadzorujacy zauwazył brak jednego przęsła, a tak to została tylko szarość
2016-12-07 14:34:15
Jan
Przeczytałem wpisy osób kryjących się pod dziwnymi nickami (kibic, zditm, Płot), i tak się zastanawiam, kto tych "komentatorów" uczył czytać ze zrozumieniem? Czy w ten sposób też skomentują tragedię, jaka może się wydarzyć przez niedopatrzenie ludzi, którym miasto płaci za bezpieczeństwo obywateli mających nie tylko w nosie przepisy, ale także lekko traktujących własne życie i zdrowie...
2016-12-07 12:51:53
kibic
cyt.Wygląda na to, że zostało zdemontowane albo wyrwane przez wandala ... tak wygląda obiektywne dziennikarstwo?
2016-12-07 11:37:40
zditm
a ja dodam jeszcze że na jednym ze zdjęć widać bubel tablicy dezinformacyjnej gmv kupionej przez zditm za ile to milionów ??? a wy jakimś jednym płotkiem się interesujecie :/ urzędnik powinien pójść pod sąd za swoje czyny ...