Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Plany inwestycyjne w podstrefie

Data publikacji: 2020-02-26 06:28
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-26 13:19
Plany inwestycyjne w podstrefie
 

Coraz głośniej o rozbudowie majątku spółki Q4GLASS, ABJ INVESTORS na terenie kompleksu „Koszalin” przy ulicy BoWiD w ramach Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (SSSE). Zaplecze produkcyjne wzbogaci się o powstanie hali magazynowej o kubaturze blisko stu tysięcy metrów sześciennych.

To nie jedyne przygotowywane zmiany, bo koszalińska firma planuje również powiększenie swego biurowca o jedną kondygnację. Na nowe inwestycje zarząd Q4GLASS, ABJ INVESTORS chce przeznaczyć ogółem 13 milionów złotych. Zamierzenia gospodarcze związane są z wprowadzeniem na rynek nowoczesnych produktów.

Obchodząca w tym roku 10-lecie działalności firma w podstrefie SSSE dysponuje gruntem o powierzchni dwóch hektarów. Tutaj powstają wysokiej jakości szyby zespolone, laminowane i hartowane dla budownictwa. Nadto spółka specjalizuje się w przetwórstwie i obróbce szkła płaskiego na potrzeby tego samego odbiorcy.

Wyroby, ze względu na użyte materiały najwyższej jakości oraz wysokie parametry izolacyjności termicznej i dźwiękowej, od lat cieszą się bardzo dobrą opinią na rynkach: krajowym i zagranicznym. Potwierdza to współpraca Q4GLASS, ABJ INVESTORS ze znanymi producentami i dostawcami wysokiej jakości szkła, takimi jak huty Guardian, Saint-Gobain i Scheuten. Zagraniczne rynki zbytu dla wyrobów spółki to głównie Niemcy i Szwecja. ©℗

Tekst i fot. (m)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA