Poniedziałek 03 października 2022r. 
REKLAMA

Pijany z narkotykami

Data publikacji: 2017-03-02 16:08
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:30
Pijany z narkotykami
 

Policjanci z Goleniowa zatrzymali dwóch mężczyzn podróżujących mercedesem. Podczas kontroli okazało się, że w samochodzie znajdują się środki odurzające, kierowca jest pijany i nie ma uprawnień prowadzenia pojazdów. W dodatku auto nie posiadało polisy OC i ważnych badań technicznych.

Policjanci w Goleniowie na ul. Matejki zatrzymali pojazd marki Mercedes. Samochodem podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Podczas legitymowania kierowcy, funkcjonariusze wyczuli od niego silną woń alkoholu. Okazało się, że 30-letni mieszkaniec gminy Goleniów jest pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 1,6 promila alkoholu. Dodatkowo wyszło na jaw, że prowadził on pojazd nie mając do tego uprawnień, termin badań technicznych pojazdu upłynął w 2013 r., a polisy OC w 2014 r.

Zachowanie osób znajdujących się w samochodzie wskazywało, że mogą mieć coś do ukrycia przed policjantami. Funkcjonariusze przystąpili do szczegółowej kontroli samochodu. W jednym ze schowków znaleźli dwa zawiniątka z folii aluminiowej z zawartością suszu roślinnego o wadze prawie 2 gramów. Wykonane narkotestem badanie potwierdziło, że jest to marihuana.

– Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności – informuje st. asp. Julita Filipczuk.

(n)

Fot. Dariusz GORAJSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

merc
2017-03-02 18:26:17
Nie stać na OC i przegląd, ale na narkotyki i alkohol to stać. Skąd się biorą tacy degeneraci..

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA