środa, 24 kwietnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Pieszy potrącony na ul. Duńskiej

Pieszy potrącony na ul. Duńskiej

Pieszy potrącony na ul. Duńskiej
Data publikacji: 2018-12-21 22:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:04
Wywietleń: 1050 368243

Do potrącenia pieszego doszło w piątek późnym wieczorem na ul. Duńskiej w rejonie sklepu Netto w Szczecinie.

Nie miejscu interweniowała policja i pogotowie ratunkowe. Utworzył się potężny korek sięgający skrzyżowania ulic Krasińskiego i Wszystkich Świętych.

(k)

Fot. Facebook Suszą! Szczecin 

Komentarze

Red
Generalnie zakaz jazdy samochodem i po sprawie!!!!
2018-12-22 22:27:12
dexter
będzie miał nagrobek "TU LEŻY TEN CO MIAŁ PIERWSZEŃSTWO" . to do pieszego bydła
2018-12-22 21:17:23
RED
Proponuje zrobić ograniczenie 40 km/h i czujnik na skrzyżowaniu, aby zapalalo się czerwone światło, gdy jakiś "Kubica" będzie szalał z górki na pazurki. I w ogóle te ostrzeżenie o miejscu przejście dla pieszych jest nieskuteczne.
2018-12-22 20:48:15
Kierowca z Warszewa
W tym miejscu pownno powstać kolejne mini rondo.
2018-12-22 13:42:18
Ciekaff
@ Red... Jeżeli cała Duńska jest z górki to jakie miejsce nie będzie fatalne na wyznaczenie przejścia dla pieszych !!?? To jest Miasto a nie autostrada ! Inna sprawa że ukształtowanie terenu pozwala na wybudowanie np. kładki prowadzącej do Biedronki czy Lidla.
2018-12-22 09:46:43
Red
Jadąc od Krasińskiego można skręcić w prawo, potem ul.Przyjaciół Żołnierza i następnie w lewo! Kierowco, włącz myślenie! Proszę spojrzeć od dołu na ul. Duńska, śmiech na sali, wąska jezdnia na osiedle, na którym mieszka kilkanaście tysięcy ludzi! Wystarczy trochę nadrobić i ma się spokój!
2018-12-22 08:13:23
Red
Wybudowanie ul. Włoskiej nic nie dało. Ludzie z Warszewa i tak jeżdżą ul. Duńska, to niech stoją w korkach!A można trochę nadrobić i mieć spokojny przejazd. Kierwowco, włącz myślenie! Przejście dla pieszych jest w fatalnym miejscu, a poza tym kierowcy "zwolnieni" na rondzie Duńska/Zlotowska potem szaleją aż do świateł! Przecież jest z górki i trzeba nadrobić czas!
2018-12-22 08:08:49