sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Pierwsza pacjentka opuściła szpital "Zdroje"

Pierwsza pacjentka opuściła szpital "Zdroje"

Pierwsza pacjentka opuściła szpital "Zdroje"
Data publikacji: 2018-01-22 21:42
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 1628 310629

W poniedziałek 22 stycznia Oddział Chirurgii Dziecięcej i Urologii szpitala „Zdroje” opuściła pacjentka, która była pierwszym chorym przyjętym na oddział w jego nowej lokalizacji – przy ul. Mącznej 4.

14-letnia Klaudia trafiła do szpitala 15 stycznia i została zoperowana (również jako pierwsza) w trybie pilnym na jednej z sal nowo otwartego bloku operacyjnego.

Pacjentkę odwiedził Łukasz Tyszler, dyrektor szpitala, wręczając jej prezent oraz dyplom upamiętniający fakt, że była pionierem nowego oddziału.

W ubiegłym tygodniu nastąpiło przeniesienie działalności dwóch oddziałów: Oddziału Chirurgii Dziecięcej i Urologii oraz Oddziału Anestezjologii dla Dzieci, a także pediatrycznej izby przyjęć ze szpitala przy ul. Św. Wojciecha do kompleksu przy ul. Mącznej.

- Każda przeprowadzka to wielkie wyzwanie. Jest ono jeszcze większe, gdy dotyczy przenoszenia oddziałów medycznych wraz z przebywającymi na nich pacjentami i jednoczesnej konieczności zachowania ciągłości udzielanych świadczeń. Z perspektywy minionego tygodnia mogę powiedzieć, że wysiłkiem bardzo zaangażowanego w cały proces personelu szpitala udało nam się dokonać tego w sposób płynny i gwarantujący zachowanie bezpieczeństwa leczonych. Za wszelkie niedogodności i utrudnienia związane z uruchomieniem pracy oddziałów w nowym miejscu przepraszamy i liczymy na Państwa zrozumienie - mówi dr n. med. Łukasz Tyszler, dyrektor SPS ZOZ „Zdroje".

Ł.T

Fot. SPS ZOZ "Zdroje"

Pierwsza pacjentka opuściła szpital "Zdroje" Pierwsza pacjentka opuściła szpital "Zdroje" Pierwsza pacjentka opuściła szpital "Zdroje" Pierwsza pacjentka opuściła szpital "Zdroje" Pierwsza pacjentka opuściła szpital "Zdroje" Pierwsza pacjentka opuściła szpital "Zdroje"

Komentarze

super
dlaczego akurat w takim miejscu, dojazd ponad 1 godz. 3 autobusami.
2018-01-23 13:46:25
Piotr
To się nam szpital wbrew woli polityków PiS rozwija. Super wiadomość.
2018-01-23 11:49:52

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”