czwartek, 21 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę

Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę [GALERIA]

Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę
Data publikacji: 2019-06-15 09:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:42
Wywietleń: 1805 396952

Za nami pierwszy dzień Dni Morza w Szczecinie. Już w piątek tłumnie odwiedzane były główne, stałe atrakcje imprezy: Jarmark pod Żaglami, Strefa Dziecięca i Strefa Sportu. Nie brakowało też chętnych do skorzystania z urządzeń wesołego miasteczka z największym w Polsce diabelskim młynem na czele. Na Łasztowni zadomowili się szczecińscy DJ-e, a na pływającej scenie przy Bulwarze Piastowskim wystąpiły zespoły szantowe.

Wśród sobotnich atrakcji imprezy jest Festiwal Orkiestr Dętych, rejsy na oldtimerach, Family Travel Festival i występ Big Bandu hiszpańskiej marynarki wojennej. Główne punktu programu na wieczór to: Samba Port Festival, The Voice of Poland vs. The Voice Kids oraz pokaz sztucznych ogni na zakończenie imprezy.

(k)

Fot. Grzegorz Siwa

***

Zobacz program imprezy

Zobacz: Dni Morza. Zamykanie ulic i zmiany w komunikacji miejskiej

Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę Pierwsza odsłona Dni Morza za nami. Zobacz co w sobotę

Komentarze

szczecinianka
Przy organizacji Dni Morza magistratowi najlepiej wychodzi zamykanie ulic i malowanie pasów na żółto.
2019-06-16 09:48:30
Czy Miasto
bierze pod uwagę alerty RCB, oraz ostrzeżenia WCZK na dzisiejsze popołudnie i wieczór, w związku z imprezą?
2019-06-15 15:50:57
Wk
Nie pamietam tak nudnych dni morza w szczecinie rok temu byly ciekawsze i koncerty dzisaj tez nie za ciekawe na dni polic byly lepsze zespoły muzyczne
2019-06-15 13:58:09
aaaaaaaaa
ale z duzych zaglowcow to tylko ten hiszpanki... z koncertow - orkiestry dete i voice kids... diabelski mlyn 28zl za 10 min a ponoc w Gdansku byl po 25zl za 15 min :(
2019-06-15 10:15:34
Karol
Żadnych dodatkowych atrakcji, lipa! Tak słabych dni morza nie pamiętam. Dzięki P.K. spisałeś się zresztą jak zawsze na medal ......Z ziemniaka!
2019-06-15 10:07:27
łał
patrząc po nazwach tych wydarzeń, jest bardzo światowo.
2019-06-15 09:54:15
hehe
Pierwszy dzień paraliżu komunikacyjnego miasta za nami, co dalej nam zafunduje jaśnie oświecony magistrat z preziem na czele?
2019-06-15 09:13:02

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie