piątek, 07 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu

Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu [GALERIA]

Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu
Data publikacji: 2019-12-07 16:59
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-08 21:33
Wywietleń: 1515 431996

W sobotę (7 grudnia) w Urzędzie Stanu Cywilnego w Myśliborzu jubileusz złotych godów obchodziło 13 par małżeńskich z terenu gminy Myślibórz i Nowogródek Pomorski.

Wśród licznie zebranych obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, członkowie najbliższej rodziny, znajomi i przyjaciele. Były okolicznościowe wystąpienia, życzenia oraz kwiaty. Głównym akcentem uroczystości, było wręczenie pamiątkowych medali za długoletnie pożycie małżeńskie, które nadane zostały przez Prezydenta RP. Ponadto wręczono listy gratulacyjne oraz kosze pełne prezentów. W ceremonii wręczenia uczestniczył Piotr Sobolewski – burmistrz Myśliborza, Krzysztof Mrzygłód – wójt Nowogródka Pomorskiego i Bożena Rygiel – kierownik tutejszego USC.

W gronie jubilatów znaleźli się państwo: Irena i Janusz Adamczewscy, Halina i Mirosław Biniaszek, Ewa i Tadeusz Czarnota, Irena i Stefan Horodyscy, Władysława i Zenon Kawalec, Wacław i Ryszard Michałek, Władysława i Tadeusz Momot, Jadwiga i Józef Sawicz, Krystyna i Mikołaj Szeliga, Jadwiga i Jan Parniak, Anna i Kazimierz Szydlik, Teresa i Franciszek Trzcińscy. W oprawie artystycznej wystąpił chór „Melodia” pod kierunkiem Bogdana Komorowskiego oraz akordeonista Jakub Kowalski. Nie zabrakło lampki szampana oraz zaśpiewano tradycyjne „Sto lat”.

W tym roku świętują także państwo Halina i Kazimierz Trzeciak. Tej parze pamiątkowe medale wręczone zostaną w domowym zaciszu. Gratulujemy!

Tekst i fot. T. Szymański

Na zdjęciach: Pary małżeńskie z terenu gminy Myślibórz i Nowogródek Pomorski świętujące swój jubileusz złotych godów 

Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu Piękny jubileusz. Złote Gody w Myśliborzu

Komentarze

Gratulacje dla wszystkich ! ! !
I "mala uwaga" dla Panow... i na przyszlosc wiecej sie Oszczedzajcie - bo na zdjeciach jestescie bardziej "zmeczeni" !!!
2019-12-08 21:26:31

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
30
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy bedziesz kupować pieczywo z chlebomatu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie