Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Perwersyjny fotograf w areszcie

Data publikacji: 12 lipca 2016 r. 21:28
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:09
Perwersyjny fotograf w areszcie
 

Fotograf Marcin N. obiecywał kobietom współpracę, miał kręcić filmy reklamowe, zapraszał na castingi dla modelek. Jak się okazało, najpierw wstrzykiwał spermę do różnego rodzaju jedzenia, po czym... dawał je niczego nieświadomym paniom i to nagrywał. Film trafił na strony internetowe, także te z treściami pornograficznymi.

Nagranie pojawiło się w internecie w ubiegłym tygodniu - między innymi na popularnym portalu Wykop. Aby je zobaczyć, należało podać, iż jest się pełnoletnim. Autora zatrzymano już w trzy dni po tym, jak wrzucił je do sieci. Sam film jest obrzydliwy, widzimy np. jak kobieta zjada pączka, nieświadoma tego, że wcześniej słodkość została przez autora polana spermą.

Co ciekawe do zatrzymania perwersyjnego fotografa przyczyniło się dwóch szczecinian, którzy surfując po sieci trafili na „dzieło" mężczyzny i rozpoznali na nim znajomą. Ustalili, gdzie mieszka autor, po czym powiadomili policję. Kobiety, których wizerunki zostały umieszczone w internecie znały Marcina N., jednak nie miały pojęcia o jego praktykach, są całą sytuacją zdruzgotane. Otrzymały już wsparcie psychologiczne.

Jeden z fragmentów nagrywany był w szczecińskiej firmie z artystycznej branży. Ta na swoim profilu Facebookowym opublikowała oświadczenie, tłumacząc, że „autor nagrań nie miał nic wspólnego z żadną osobą, która była na nagraniach (...) umawiał spotkania pod pretekstem współpracy, rejestrując je z ukrycia."©℗

(kol)

Więcej w środowym "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu z dn. 13.07.2016 r.

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Narf
2016-07-14 13:59:23
Krzysio - lecz się, a potem przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz.
KREON
2016-07-13 08:51:28
Czy fotograf nie był nosicielem HIV ? Należy przeprowadzić pilnie badania tego "chorego inaczej" człowieka. Bo mógł narazić te osoby na zarażenie HIV !
Krzysio
2016-07-13 08:41:42
Na filmie widać jak kolo wstrzykuje coś do rafaello, brak jest jednak jednoznacznych dowodów co to jest. Tak samo nie można ustalić czy kobieta je akurat TO ciastko z dodatkiem, czy też jest to całkiem inne ciastko. Fakt, gościu wytrzepał się na pączka, ale podobnie jak wyżej nie można ustalić czy wideo nie było montowane i czy dziewczyna zajada akurat TEGO pączka. Film może być zwyczajną prowokacją, o jakie w dzisiejszych czasach nie trudno. Niektóre dziewczyny mogły o tym wiedzieć i zwyczajnie grać. Nie można wykluczyć też motywu zemsty - może kolo miał z kimś na pieńku? Ale i tak beka z typa :)))))))
@Gargamel
2016-07-13 08:33:02
Po co ci filmy, możesz sobie taką akcję zafundować sam w domu na żywo, bez filmów. Wtedy może poczujesz to co te biedne kobiety czują teraz i przestaniesz dowcipkować.
Najsurowsza kara dla zboczeńców...wszystkich.
2016-07-13 07:38:41
Ciekawe, czy zaraz nie znajdą się obrońcy tego zwyrodnialca, którzy będą pisać, że to biedna samotna osoba o skłonnościach egoistycznych, mająca trudności w nawiązywaniu bliskich relacji z innymi ludźmi, szukający zrozumienia i bliskości. Rodzice tych dziewcząt nawet sobie nie zdają sprawy, jakie zagrożenia niesie za sobą rozpoczęcie kariery modelki, nie wspominając już o tym, że należy dokładnie prześwietlić, gdzie dziecko skieruje swoje kroki. Chyba, że były to panny z rodzin patologicznych, w których los pociech jest obojętny opiekunom, a liczy się zysk.
Gargamel
2016-07-12 22:48:30
a linki do tych filmów to gdzie? :P
balu
2016-07-12 22:07:12
Mam nadzieję, że w areszcie będzie mógł sam spróbować nasienia i to prosto z kija!
.......
2016-07-12 21:51:50
Do pierdla go a nie do aresztu ,tam bedzie mogl kontynuowac swoje pasje tylko ze w drugą stronę

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA