Poniedziałek, 22 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Pchli targ i książki w locie

Data publikacji: 14 października 2017 r. 19:18
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:53
Pchli targ i książki w locie
 

Bez opłat za wstęp i handlowe stoiska. Za to pod chmurką i na najbardziej znanej plenerowej scenie szczecińskiego Pogodna - na skwerze im. Waleriana Pawłowskiego. Już w niedzielę (15 października) odbędzie się kolejny z cyklu „Pchlich Targów", w rejonie ul. Brodzińskiego.

Potrwa w godz. 10-15. Tym razem w trakcie imprezy odbędą się m.in. zbiórka gier planszowych dla Szkoły Podstawowej nr 48 z Pogodna, a także kolejna - książek, przygotowana przez Stowarzyszenie Pogodniak, w akcji ph. "Książka w locie".

„Pchli Targ" to inicjatywa Rady Osiedla Pogodno.

(an)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Do Rady Osiedla
2017-10-15 11:21:03
Bardziej cieszyłbym się z inicjatywy Rady Osiedla Pogodno w przedmiocie zabiegania o remont tego Parku,lub przynajmniej poprawy jego infrastruktury.Ten Park wygląda jak jeden wielki wybieg dla psów.Jest zaniedbany zniszczony i widać że służby miejskie o ten skrawek zieleni nie dbają tak jak robią to w innych zielonych enklawach miasta.Szkoda-bo to miejsce matek z dziećmi,starszych osób wychodzących na spacer,i za sprawą siłowni pod chmurką licznych osób chcących poprawić sobie sprawność fizyczną.Stan i widok tego co wokoło jest specjalnie nie zachęca do spędzania tam wolnego czasu.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA