Niedziela, 19 maja 2024 r. 
REKLAMA

Pasażer spowodował wypadek?

Data publikacji: 23 listopada 2015 r. 09:55
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:34
Pasażer spowodował wypadek?
 

Majowy wypadek mercedesa, do jakiego doszło niedaleko Gościna, znajdzie swój finał w sądzie. Na ławie oskarżonych zasiądzie jadący wówczas samochodem 40-letni Ryszard W. To jednak nie on kierował pojazdem. Mężczyzna siedział na miejscu dla pasażera.

Przypomnijmy, że w wypadku zginęły dwie osoby: 11-letni syn Ryszarda W. i jego 64-letni teść. Żona oraz teściowa zostały ranne. To właśnie Mariola W., żona oskarżonego prowadziła samochód, w którym jechała cała rodzina.

Pijany Ryszard W. (mieszkaniec jednej z podkołobrzeskich wsi) siedział na miejscu dla pasażera i się awanturował. Gdy werbalne utarczki wydały mu się niewystarczające, przeszedł do rękoczynów. Bił teścia i siedzącą za kierownicą żonę. Kobiecie, która była ciągnięta za włosy, spadły okulary.

Mariola W., o której mowa planowała dojechać do pobliskiej stacji benzynowej, aby na niej się zatrzymać, ale nie dała rady. Straciła panowanie nad kierownicą i zjechała z drogi. Pojazd wzbił się w górę i z impetem runął na ziemię. Na miejscu życie stracił starszy mężczyzna i syn agresora. Jadące mercedesem kobiety zostały ranne.

Od samego początku o spowodowanie wypadku obwiniały Ryszarda W. Ich zdanie podzieliła kołobrzeska prokuratura. Ryszardowi W., który nie przyznaje się do winy, grozi kara 12 lat pozbawienia wolności. ©℗

(pw)

Fot. Archiwum: Robert Wojciechowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

: :) )
2015-11-23 23:42:37
Odp. do :(...... A Krajach Islamskich wg. Ich Religi i Ginekologow, to dla "bezpieczenstwa" kobiet, nie wolno kobietom nawet jezdzic na rowerze ! !
Z zycia wziete...,
2015-11-23 23:33:35
A najlepiej to jak najdalej od Tesciow... tak z jednej jak i z drugiej strony ! Bo jedni Rodzice stoja zawsze najczesciej za swoim synem... a drudzy Rodzice za swoja coreczka ! Samodzielnych mlodych dzien moze sklocic... a noca "Sex-zabawa" najczesciej rownie szybko pogodzic ! !
Mleczyk
2015-11-23 12:52:45
Ręce opadają, jak się czyta komentarze. Artykuł "winny pasażer", komentarze: "kobiety są głupie i nie potrafią prowadzić". Mnie wydaje się logiczne, że prowadząca kobieta chciała dojechać na stację, żeby uzyskać pomoc w okiełznaniu pijanego męża. Może bała się, że jak się zatrzyma od razu, bez świadków, to mąż zrobi poważniejszą krzywdę jej ojcu? Łatwo tak sobie komentować, siedząc przed komputerem, ale pani prowadząca ten samochód była w bardzo stresującej sytuacji, rzadko w takich warunkach da się szybko wymyślić najlepsze rozwiązanie. Na pewno w jakimś sensie jest odpowiedzialna, ale bez przesady z ocenianiem jej tak jakby winy męża w ogóle nie było.
mrr
2015-11-23 12:10:43
jasne :/ zatrzymalaby pojazd i jeszcze by pewnie lomot dostala ze nie jedzie dalej, albo koles sam wsiadl by za kierownice i z jej dzieckiem pojechal dalej. w calej tej sytuacji to dobrego wyjscia na pewno nie bylo. zwlaszca ze facet bil pasazerow i kierowce i nikt nie byl w stanie go powstrzymac. dziecka najbardziej zal....
czytelnik
2015-11-23 11:07:28
Kierująca powinna NATYCHMIAST zatrzymać pojazd nawet na środku drogi i włączyć światła awaryjne. Mogła w ten sposób uratować wszystkich pasażerów.
:(
2015-11-23 09:59:10
To tylko potwierdza, że kobiety nie powinny prowadzić pojazdów mechanicznych.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA