Poniedziałek, 22 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Pałac dla Pana Kota

Data publikacji: 15 lutego 2019 r. 21:41
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:33
Pałac dla Pana Kota
 

Tym razem nie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt lecz w Pałacu Młodzieży szczecinianie będą mieli okazję świętować Międzynarodowy Dzień Kota. Już w sobotę (16 lutego), w samo południe.

Wydarzenie rozpocznie się w samo południe, a potrwa przynajmniej do godz. 13.30. W programie - mnóstwo atrakcji: od konkursów i artystycznych popisów, po fotobudkę i malowanie twarzy.

- Spektakl Teatru La’Fayette pt. „Kot w butach” - zachęcają organizatorzy wydarzenia. - Odbędzie się również projekcja filmu prezentującego czekające na nowe domy koty schroniskowe, a także stoisko adopcyjne ze zdjęciami i informacjami o mruczusiach znajdujących się pod opieką współpracujących ze szczecińskim bidulem organizacji pozarządowych, jak np. Stowarzyszenia Zwierzęcy Telefon Zaufania.

W trakcie imprezy odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie. Stąd - nie tylko wśród najmłodszych uczestników wydarzenia - mile widziane stroje kotów.

Wydarzenie będzie świetną okazją do zabawy, ale również do pomagania. Mile widziane będą bowiem wszelkie dary dla czworonożnych podopiecznych placówki. Z oczywistych względów, tym razem przede wszystkim dla kotów: karma sucha oraz mokra (wysokomięsna i specjalistyczna), żwirek drewniany do kuwet, podkłady higieniczne i wszelkie zabawki, które umilą kociakom pobyt w przytulisku.

Schroniskowe kociaki potrzebują nie tylko okazjonalnego wsparcia, ale przede wszystkim nowych domów. Osoby, które chciałby przygarnąć jednego z tych mruczących słodziaków, są proszone o kontakt z biurem placówki: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Schronisko jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt), w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

(an)

Fot. Schronisko

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

kot
2019-02-16 08:44:54
Dobra wiadomość. Dla kotów też:)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA