Środa 27 października 2021r. 
REKLAMA

Otrzymaj wyprawkę czytelniczą

Data publikacji: 2019-09-15 16:32
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-19 16:25
Otrzymaj wyprawkę czytelniczą
 

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie zaprasza wszystkich czytelników do przyjścia z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat - każde z nich podczas pierwszej tej jesieni wizyty w bibliotece otrzyma wyprawkę czytelniczą oraz Kartę Małego Czytelnika.

- Badania wykazują, że dzieci wychowywane pośród książek są bardziej pewne siebie, mają większy niż rówieśnicy zasób słownictwa i dobrze rozwiniętą wyobraźnię - informuje MBP. - Ważną rolę w kształtowaniu Małego Czytelnika odgrywa biblioteka: uczy go samodzielności, podejmowania pierwszych własnych wyborów, rozwija myślenie oraz nawyk czytania i pogłębiania wiedzy. Biblioteka to miejsce, gdzie rodzic wspólnie z dzieckiem może spędzić czas w sposób twórczy oraz przeżyć nową, fantastyczną przygodę z wypożyczoną książką. A wszystko to za darmo.

W wyprawce dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu naklejek zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

(as)

Fot. MBP

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Cap kościelny
2020-01-19 16:18:26
W Pyrzycach- tak, pod warunkiem wrzutki na tacę i spowiedzi u wielebnego...Zrestą nie tylko tak jest w Pyrzycach...
Katia Marks
2019-09-15 19:20:48
W Pyrzycach mozna otrzymac taki podarek w..Kaplicy sw.Ducha !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ