niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Ostatnie godziny głosowania!

Ostatnie godziny głosowania!

Ostatnie godziny głosowania!
Data publikacji: 2015-09-22 11:09
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:19
Wywietleń: 863 22904

Niewiele czasu pozostało zainteresowanym na to, by oddać głos na Filharmonię 
im. Mieczysława Karłowicza, która bierze udział w plebiscycie "7 nowych cudów Polski". Głosować można jedynie dziś (wtorek) do północy!

W tej chwili, w plebiscycie organizowanym przez magazyn National Geographic Traveler, Filharmonia zajmuje 5. miejsce (zdobyła 7,19% wszystkich głosów). „Szczecińską górę lodową” wyprzedza „Rzeczpospolita ptasia” znajdująca się w Parku Narodowym Ujście Warty. Dodatkowo, na prowadzeniu niezmiennie znajdują się: Kościół Pokoju ze Świdnicy 
(3. miejsce), Żywe Muzeum Porcelany z Ćmielowa (2. miejsce) oraz Pałac Potockich z Radzynia Podlaskiego (1. miejsce).

By poprawić pozycję gmachu zaprojektowanego przez hiszpańskie studio architektoniczne Estudio Barozzi Veiga należy oddać głos na Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza za pomocą strony internetowej http://7cudow.national-geographic.pl/. Plebiscyt miesięcznika National Geographic Traveler potrwa jednie dziś (wtorek) do północy!

Oficjalne wyniki plebiscytu „7 nowych cudów Polski” zostaną zaprezentowane na łamach czasopisma National Geographic Traveler w numerze 11/15. 
Ideą plebiscytu organizowanego przez miesięcznik National Geographic Traveler, jest wyróżnienie oraz promocja niezwykłych i ciekawych atrakcji turystycznych, znajdujących się na terenie całej Polski. Celem konkursu jest również udowodnienie, że polskie atrakcje turystyczne mogą równać się z zagranicznymi i być równie zachwycającymi. W tegorocznej, piątej już edycji konkursu, nominowano 16 niezwykłych miejsc z całego kraju.

Wyróżnienie w konkursie czasopisma National Geographic Traveler byłoby już kolejnym wyróżnieniem dla budynku zaprojektowanego przez barcelońską pracownię architektoniczną Estudio Barozzi Veiga. Przypomnijmy, że gmach Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza zdobył między innymi Europejską Nagrodę Architektoniczą im. Miesa van der Rohe uznawaną za jedno z najważniejszych wyróżnień architektonicznych. Ponadto, uznano go również za najlepszy budynek użyteczności publicznej, a także nadano mu tytuł „Rzeczy z Klasą 2014” oraz „Bryły Roku 2014”. (k)

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
26
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy