sobota, 21 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Ostatni dzień na mały podarek

Ostatni dzień na mały podarek

Ostatni dzień na mały podarek
Data publikacji: 2018-12-14 07:37
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:27
Wywietleń: 894 366160

Przedświąteczny czas to okres, w którym szykujemy prezenty dla najmłodszych. Od pięćdziesięciu lat jest temu poświęcona również akcja "Mały podarek-dużo radości", organizowana z myślą o dzieciach z najuboższych szczecińskich rodzin. Każdy, kto zechce, może się do niej przyłączyć. To ostatni moment!

Jak informowaliśmy już wcześniej, w tym roku Polski Komitet Pomocy Społecznej, który prowadzi tę charytatywną akcję, prosi mieszkańców o wsparcie i pomoc w zorganizowaniu stu podarków. Szuka również chętnych do indywidualnej przedświątecznej pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej życiowej sytuacji. 

- O pomoc w przygotowaniu podarków apelujemy do szkół, przedszkoli, firm, urzędów i osób indywidualnych - apelują organizatorzy "Małego podarku". - Liczy się każdy gest, każdy, nawet najmniejszy upominek.

Przypominamy, że darowizny rzeczowe dla najmłodszych (słodycze, nowe maskotki, gry, zabawki, przybory szkolne, odzież) można przekazywać do 14 grudnia w Punkcie Pomocy PKPS przy ul. Robotniczej 9U/2 w godz. 10-14.

Po raz piąty PKPS zaprasza też wszystkich chętnych do udziału w akcji „Świąteczny worek pełen niespodzianek”. Organizacja szuka darczyńców gotowych do bezinteresownej pomocy ubogiej lub znajdującej się tymczasowo w trudnej sytuacji rodzinie, wskazanej przez PKPS.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami tel. 91 433-45-04 lub 514-161-064. Na ten cel przyjmowane są również wpłaty darowizn na numer konta bankowego PKPS – Bank Pekao SA I Oddział Szczecin 23 1240 3813 1111 0000 4375 5868. ©℗

(gan)

Fot. archiwum

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie