Środa, 29 listopada 2023 r. 
-2 szczecin
REKLAMA

Ostatni dzień Bud-Gryfu [GALERIA, FILM]

Data publikacji: 17 marca 2019 r. 12:16
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:35
Ostatni dzień Bud-Gryfu
 

Jeszcze w niedzielę do godz.17 można się zaznajomić z ofertą na Targach Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz Bud-Gryf & Home, które odbywają się w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga. Stoiska rozłożyła ponad setka wystawców z całej Polski.

Wydarzeniem towarzyszącym była 10. edycja Giełdy Kooperacyjnej, organizowana przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP. 

Wśród atrakcji targów jest m.in. strefa Pimp Your Room. Ten specjalnie wybudowany pokój jest sukcesywnie remontowany. Odwiedzający wspólnie ze specjalistami mogą malować ściany, szpachlować dziury, montować karnisze, kłaść panele, wieszać półki. Wszystko to z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.

Gościem specjalnym tegorocznego Bud-Gryf & Home jest najpopularniejszy stolarz w Polsce – Darek „Stolarz” Wardziak. Znany jest z takich programów telewizyjnych, jak: „Dorota was urządzi”, „Domowe rewolucje”, „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, „Darek solo”. 

 (isz)

Fot. i film: Marek Klasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Madzia B
2019-03-18 11:57:52
jak to dobrze, że poprzednia kierowniczka ewakuowała z Międzynarodowe Targi Szczecińskie Sp. z o.o. W LIKWIDACJI i przeniosła się na ciepłą posadkę w urzędzie miasta.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA