Niedziela 17 października 2021r. 
REKLAMA

Osiem nowych przypadków zakażenia koronawirusem w naszym regionie (akt. 1)

Data publikacji: 2020-03-31 14:55
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-01 08:07
Osiem nowych przypadków zakażenia koronawirusem w naszym regionie
 

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie poinformowała we wtorek, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

  1. Mężczyzna w średnim wieku z powiatu gryfickiego. Hospitalizowany w SPWSZ przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie.
  2. Mężczyzna w średnim wieku z powiatu gryfickiego. Hospitalizowany w SPWSZ przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie.
  3. Mężczyzna w starszym wieku z powiatu gryfickiego. Na ten moment przebywa w izolacji domowej.
  4. Mężczyzna w średnim wieku z powiatu kołobrzeskiego. Na ten moment przebywa w izolacji domowej.
  5. Młoda kobieta z powiatu kołobrzeskiego. Na ten moment przebywa w izolacji domowej.

  6. Starszy mężczyzna z powiatu kołobrzeskiego. Na ten moment przebywa w izolacji domowej.

  7. Mężczyzna w średnim wieku z powiatu gryfickiego. Hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie.

  8. Starsza kobieta z powiatu sławieńskiego. Hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie.

W sumie w regionie jest już 67 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego jedna osoba zmarła.

szpitalu na Arkońskiej przebywa obecnie 29 pacjentów z potwierdzonym zarażeniem koronawirusem. Na oddziale zakaźnym jest 26 osób, na oddziale dziecięcym zakaźnym leży jedna osoba. Na OIOM trafiły dwie osoby.

(ip)

Fot.pixabay.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

do @ Dalej nie wiem
2020-04-01 06:37:38
- tak RODO, z "miłości współczucie" zarąbał byś całą rodzinę chorego z sąsiadami.
Dalej nie wiem
2020-03-31 17:32:39
Jest postęp, ponieważ podaliście skąd są i ile mają lat. Dla mnie najważniejsze jest to jak się zarazili. Czy skądś przyjechali, czy sprzedał im kolega w pracy, ktoś z rodziny, czy może nie wiadomo... Dlaczego o tym nie piszecie? Czy to też jest RODO?
Jarun
2020-03-31 11:00:09
W Polsce dziennie umiera 1000 (jeden tysiąc ) osób z przyczyn naturalnych. Koronowirus w Polsce "ma skuteczność" ok. 1,5% zgonów i to ludzi starych czyli "po 60-tce" i schorowanych.
porkidepig
2020-03-31 10:59:28
Widzisz... Włosi też tak uważali na początku, a teraz są w dup*e. Hiszpanie również. Piszesz o latach, a prawie 20% z podanych przez ciebie 68tyś mamy w ciągu kilku tygodni we Włoszech. Piszesz, że w rok w UE na grypę umiera 40tyś., teraz prawie 70% masz już w kilka tygodni. Na grypę, o której piszesz jest przynajmniej szczepienie, tu nie masz nic. Leczenie objawowe, albo twój organizm wytrzyma albo nie. Nie ma twoim zdaniem problemu? Jeśli zastosujemy się do kilku prostych zasad, to będziemy mogli funkcjonować w miarę normalnie. Pozdrawiam
w punkt
2020-03-31 09:34:09
Z sieci: "Cała ta tzw. pandemia to nic innego jak epidemia strachu i paranoi rozsiewana przez media i polityków. Czyste kłamstwa i manipulacja. Poczytajcie co pisze zeszłoroczny International Journal of Infectious Diseases z listopada ubiegłego roku ( strony 127-134) na temat grypy we Włoszech. W latach 2013/2014 oraz 2016/2017. Zmarło wtedy 68 tysięcy osób - była panika? szalały media? Każdego roku na grypę umiera w samej Unii Europejskiej ok. 40 tys. ludzi, na całym świecie od 250 tys. do pół miliona - możecie to w każdej chwili sprawdzić google pomoże... Ile osób z waszej rodziny, przyjaciół, sąsiadów, znajonych zachorowało i zmarło? Nikt? Ilu bezdomnych (osłabionych, niedożywionych, nie przestrzegających zakazu zgromadzeń i zasad higieny zmarło? Żaden? Nie pisze o tym Onet nie pisze Interia itd, nie znajdziesz tego w TVN, TVP, Polsat dziwne teraz każdy celebryta jest specjalistą od koronawirusa wypowiadającym swe opinie w mediach...a na wybitnych specjalistów takich jak dr Sucharit Bhagdi, dr Wolfgang Wodarg, prof. Joel Kettner, prof. John Ioannidis, dr Yoram Lass, dr Pietro Vernazza, dr Frank Ulrich Montgomery, prof. Hendrick Streeck, dr Yanis Roussel, dr David Katz, prof. Michael T. Osterholm prof Peter Goetzsche i zapewne wielu innych -ludzi którzy odpowiadali w swoich krajach za zdrowie epidemiologiczne miejsca nie ma...ale może dlatego, że ich opinie dalekie są od wszechobecnej histerii"

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ