sobota, 04 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Orlenowski płyn jak świeże bułeczki

Orlenowski płyn jak świeże bułeczki

Orlenowski płyn jak świeże bułeczki
Data publikacji: 2020-03-22 20:05
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-30 07:56
Wywietleń: 2584 448490

Pierwsze partie płynu do dezynfekcji o działaniu wirusobójczym produkcji PKN Orlen trafiły do sprzedaży na szczecińskie stacje paliw. Jednak nie ma szans, by na którejś kupić je od ręki, na razie niewielkie dostawy rozchodzą się w okamgnieniu.

- W piątek otrzymaliśmy trzydzieści  5-litrowych baniaków z płynem, ale sprzedały się dosłownie w ciągu pięciu minut – informuje pracownik stacji paliw Orlen przy ul. Piłsudskiego w Szczecinie. - Za jedna sztukę trzeba zapłacić 60 złotych. Kiedy otrzymamy kolejną partię – nie wiadomo.

Problemy z zakupem środka dezynfekującego, mimo zapewnień prezesa spółki Orlen, iż koncern uruchomił drugą linię produkcyjną, są na wszystkich stacjach benzynowych w całej Polsce. Tam, gdzie się pojawia, wprowadzono reglamentację.

- Wprowadziliśmy limit 1 opakowanie na klienta. Produkcja trwa. Robimy, co w naszej mocy, by uzupełnić dostawy na stacjach. Pierwsze partie płynu przekazaliśmy do Agencji Rezerw Materiałowych na potrzeby szpitali, przychodni, instytucji publicznych – napisała na Twitterze Joanna Zakrzewska, rzecznik prasowy Orlen.

(kel)

Fot. Katarzyna Lipska-Sokołowska

Orlenowski płyn jak świeże bułeczki

Komentarze

Grażyna
Idą do monopolowego po flaszkę wódki i się dezynfekują od środka.W niedzielę w Żabce pełno nietrzeźwych.
2020-03-30 03:57:49
Naiwny
Zaufalem i nie dostalem.
2020-03-23 16:39:40
do @ HogoFogo
PO...y (Neumann w Tczewie) idą tam gdzie jest taniej lub za "friko"- taka nacja. Nawet naskarżą do "Brukselki" iż na "Orlenie" chcą za pieniądze!
2020-03-23 16:29:46
HogoFogo
Olejcie PiSowski Orlen, na Shellu i BP rozdają taki płyn za darmo i dają jeszcze hot-doga gratis
2020-03-23 12:01:53
ed
Samuel Beckett "Czekając na...płyn dezynfekcyjny na Orlenie" :-)
2020-03-23 11:24:55
Watchnan
50 opakowań w 5 minut? Mieli naraz na stacji 50 klientów i kupili w tym samym czasie... No niezła ściema...
2020-03-23 09:49:08
SromotnikBezwstydny
JEST PŁYN dezynfekcyjny!!! Gdzie??? Właśnie , GDZIE??? W programie wyborczym Adriana !!!
2020-03-23 08:57:20
Haha
Jaki płyn? Chyba mityczny bo nikt go nie widział.
2020-03-23 07:31:12
propaganda
30 szt. na stacje w 380 tys. Szczecinie brawo.
2020-03-23 06:56:03
Gość
No było drogo, teraz rząd zainterweniował, jest w końcu tanio! Tylko że nie kupisz Brawo rząd!
2020-03-23 05:20:00
%
To i tak cud, że państwo zrobiło taki krok, aby produkować płyn w tej spółce, więc należy cierpliwie czekać.
2020-03-22 22:58:20
@ppgromca nitrasa
Gdyby rządziła PO dziś w Polsce nie byłoby żadnej epidemii i życie toczyło by się normalnie. Rząd PiS mimo apeli opozycji nie zamknął granic ma czas i wpuścił zarazę do Polski.
2020-03-22 22:42:27
Wstyd
Nie ma żadnego płynu to zwykła propaganda rządu
2020-03-22 22:38:40
pogromca nitrasa
jurek , dobrze że pogoniliśmy sprzedawczyków z PO , które chciało sprzedać zakład w jedliczach i orlen i nie byłoby komu produkować płynu.Jakoś nie ma tego płynu na shelu czy statoil.
2020-03-22 22:30:52
maść na bul dupy
za wszystko się płaci , a teraz też trzeba bulić , maseczki , fartuchy , płyny i badanie na koronkę , bul człowieku , sorry , niewolniku i miej w sobie ten ból ...