Wtorek 06 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Oni odwracali uwagę, on chował swetry pod kurtkę

Data publikacji: 2018-03-01 15:21
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:04
Oni odwracali uwagę, on chował swetry pod kurtkę
 

Kolega i koleżanka odwracali uwagę, a on chował swetry pod kurtkę. Kamery sklepowego monitoringu zarejestrowały zuchwałą kradzież w Nowogardzie. Całej trójki wciąż szuka policja. 

Do kradzieży doszło w poniedziałek (26 lutego) po godz. 10 w jednym ze sklepów odzieżowych w Nowogardzie. Właściciel sklepu upublicznił nagranie rejestrujące całe zdarzenie. Pokazała je telewizja TVN24. Na nagraniu widać jak do sklepu wchodzi mężczyzna w ciemnej kurtce. Chwilę później do środka wchodzą młoda kobieta z drugim mężczyzną. Para zatrzymuje się przy wieszakach z odzieżą znajdujących się najbliżej drzwi wejściowych. Ona kręci się w pobliżu, podczas gdy towarzyszący jej mężczyzna udaje, że ogląda poskładane w kostkę swetry. Mężczyzna, który jako pierwszy wszedł do sklepu, cały czas zagaduje sprzedawczynię. W tym czasie jego kolega w drugim końcu sklepu nie marnuje czasu i jeden po drugim sprawnie chowa swetry pod kurtkę. Następnie złodziej spokojnie wychodzi ze sklepu, a chwilę po nim kobieta i mężczyzna, który rozmawiał ze sprzedawczynią. Wszystko trwa niecałą minutę.

Dopiero po wyjściu całej trójki sprzedawczyni zorientowała się, że mogło dojść do kradzieży. Upewniła się, kiedy obejrzała zapis monitoringu. O sprawie powiadomiono policję.

– Przyjęliśmy zawiadomienie o tym zdarzeniu. Doszło do kradzieży czterech swetrów męskich. W tej chwili weryfikujemy wartość strat, jakie w związku z kradzieżą poniósł właściciel sklepu. Ustalamy też, czy osoby, które są widoczne na nagraniu z monitoringu, uczestniczyły wcześniej w innych tego typu zdarzeniach – mówi st. aspirant Julita Filipczuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

Sprawcy zuchwałej kradzieży oraz jego wspólników szuka policja. ©℗

(żan)

Fot. arch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Won
2018-03-01 16:03:37
Rozstrzelać złodziejkę i złodziei i po problemie. Ładnie rodzice wychowali takie śmieci.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA