niedziela, 21 października 2018.
Strona główna > Wiadomości > Okręt Marynarki Wojennej zacumował w Szczecinie

Okręt Marynarki Wojennej zacumował w Szczecinie [GALERIA]

Okręt Marynarki Wojennej zacumował w Szczecinie
Data publikacji: 2018-06-14 10:53
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:41
Wywietleń: 1988 332926

Kolejny statek przypłynął do Szczecina na Światowe Dni Morza. Tym razem przy nabrzeżu można podziwiać okręt polskiej Marynarki Wojennej ORP Kormoran.

ORP Kormoran to polski niszczyciel min, okręt wiodący typu Kormoran II, przeznaczony do poszukiwania i zwalczania min morskich na wodach polskiej strefy ekonomicznej oraz w grupach taktycznych na Morzu Bałtyckim i Północnym.

Ł.T

Fot. Dariusz GORAJSKI, Marek KLASA

 

Okręt Marynarki Wojennej zacumował w Szczecinie Okręt Marynarki Wojennej zacumował w Szczecinie Okręt Marynarki Wojennej zacumował w Szczecinie Okręt Marynarki Wojennej zacumował w Szczecinie Okręt Marynarki Wojennej zacumował w Szczecinie Okręt Marynarki Wojennej zacumował w Szczecinie

Komentarze

HogoFogo
Mam wielki żal do obecnego rządu, że nie przywrócił jeszcze zasadniczej służby wojskowej i to w PRL-owskim wymiarze (2 i 3 lata). Byłaby to świetna okazja aby zresocjalizować obecnych na tym forum humanoli, którzy nie maja pojęcia o niczym co dotyczy wojska i są z tego dumni. Obawiam się tylko, że większość z nich dostałaby kategorię zdrowia "D" z powodu zwyrodnienia moszny i prącia (od chodzenia w obcisłych rajtkach).
2018-06-15 00:52:48
w-PiS-anka
Ale jakich i czyich Min... czyzby rowniez PO-litykow, Radnych i bez-Radnych ???
2018-06-14 22:51:24
Haha
Rozumiem że ta łupinka, to okręt flagowy pisowskiej floty
2018-06-14 21:32:26
Czekam
A kiedy przypłynie do nas ten lotniskowiec co to go Macierewicz za dolara kupił
2018-06-14 21:17:08
Ale dzbany.
LOL znów uruchomili się defetyści po-pis, strasznie smutni ludzie.
2018-06-14 19:08:38
Obs.ryver
"TO" jest okręt wojenny?A może łodka patrolowa ministra wojny... Ładnie nas PiSdzielcy urządzili...
2018-06-14 18:44:27
Sid
Zacumował w Szczecinie jak kiedyś Schlezwik-Holstein w Gdańsku
2018-06-14 18:43:18
PiSzcząca bida
To my mamy jeszcze jakieś okręty wojenne? To chyba ten ostatni. Skoro ten przypłynął do Szczecina to kto będzie bronił Trójmiasta?
2018-06-14 15:59:40