niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Okradła koleżankę

Okradła koleżankę

Okradła koleżankę
Data publikacji: 2015-11-03 10:53
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:44
Wywietleń: 1969 35132

Zawinęła gotówkę w papierowy ręcznik i schowała w koszu na śmieci. Pieniądze wyjęła z torebki koleżanki z pracy, gdy ta na chwilę wyszła. Teraz 44-letnia kobieta odpowie za kradzież.

Obie panie pracują w tej samej firmie w Wałczu. Do kradzieży doszło podczas przerwy w pracy, w stołówce, gdzie kobiety jadły posiłek. Kiedy koleżanka na chwilę wyszła, 44-latka wyjęła jej z torebki 1000 złotych. Pieniądze zawinęła w papierowy ręcznik i ukryła w koszu na śmieci.

Kradzież szybko wyszła na jaw.

– Gdy pokrzywdzona wróciła do stołówki, zauważyła brak pieniędzy w torebce. Ponieważ koleżanka z pracy zaprzeczała, jakoby miała jakikolwiek związek ze zniknięciem pieniędzy, pokrzywdzona powiadomiła o zdarzeniu policję – relacjonuje sierż. szt. Beata Budzyń z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu.

Ostatecznie 44-latka przyznała się do wszystkiego w obecności stróżów prawa. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Kobieta skorzystała z możliwości dobrowolnego poddania się karze.

(żan)

 Fot. Archiwum: Robert Wojciechowski

Komentarze

Iza
Moja koleżanka z pracy ukradła pieniądze z sejfu.Przyszły dwie mądre inspektorki nie doszły kto ukradł.Płaciłyśmy wszystkie trzy .Kiedy po dwóch dniach odkryłyśmy w komputerze przekręt zadzwoniłyśmy do jednej z inspektorek,ale ta kompletnie olała sprawę.Powiedziała :Ja teraz nie mam czasu ,mam strajki.POCZTA POLSKA
2015-11-07 21:36:11

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie