wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Okradała poznanych mężczyzn

Okradała poznanych mężczyzn

Okradała poznanych mężczyzn
Data publikacji: 2016-04-04 16:22
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:58
Wywietleń: 1639 126956

Świnoujscy policjanci zatrzymali 31-latkę, która okradła nowo poznanych mężczyzn. Trzy poszkodowane osoby poniosły łączne straty w kwocie blisko pięciu tysięcy złotych. Chciała też przekupić policjantów. Za popełnione przestępstwa grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Do świnoujskiej komendy zgłosił się mężczyzną, któremu z wynajmowanego mieszkania skradziono 200 złotych. Jako przypuszczalną sprawczynię wskazał młodą kobietę, której personaliów nie znał. Mężczyzna opowiedział, że poznał ją w lokalu. Żaliła się, że ojciec wyrzucił ją z domu i nie ma gdzie mieszkać… Jeszcze większe straty poniósł właściciel mieszkania. Zginęły mu pieniądze, odzież oraz kosmetyki w łącznej kwocie blisko 2.600 zł. Nie była to jedyna kradzież dokonana przez 31-latkę. Na komendę zgłosił się także uczestnik imprezy alkoholowej, podczas której został okradziony z kart bankomatowych oraz dwóch telefonów komórkowych w łącznej kwocie 2.300 zł. Jako osoba podejrzewana o dokonanie kradzieży została wskazana młoda kobieta.

- Policjanci rozpoczęli poszukiwania tajemniczej kobiety, która w ciągu dwóch dni zdążyła okraść trzy osoby na kwotę blisko 5.000 złotych. Mundurowi wytypowali 31-letnią mieszkankę Świnoujścia. Podczas zatrzymywania kobieta popełniła kolejne przestępstwo, wręczając policjantom korzyść majątkową w zamian za odstąpienie od czynności służbowych - podaje Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Zatrzymana 31-latka trafiła za kratki. Policjanci przedstawili kobiecie zarzuty dotyczące kradzieży oraz przestępstwa korupcyjnego, do których się przyznała. Część skradzionych przedmiotów funkcjonariusze odzyskali. Materiały z prowadzonych spraw wraz z aktem oskarżenia trafią do Sądu Rejonowego w Świnoujściu, który podejmie dalsze decyzje w sprawie świnoujścianki. Zgodnie z kodeksem karnym grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności. 

BaT

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

Adam z Raju,
Odp. do Precz z oszustkami... skontaktuj sie z "Liga Kobiet" ktora i tego typu Feministki rowniez broni !!
2016-04-05 11:51:32
Precz z oszustkami
Jakim naiwniakiem, czy raczej nieudacznikiem i desperatem, trzeba być, aby proponować nowo poznanej kobiecie nocleg i wierzyć w bajki o ojcu. Gdzie można znaleźć jej zdjęcie, bo może by wiele wyjaśniło w tej sprawie?
2016-04-05 09:00:28
1 - na tu... a 2 - ga tam...
A w Lipnie kolo Wloclawka mieszkala czy moze nawet jeszcze mieszka Rozwodka, Matka 3 dzieci o imieniu Kasia B. ktora postepowala czy moze nawet jeszcze postepuje podobnie !...??
2016-04-04 23:00:08

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie