Poniedziałek, 04 grudnia 2023 r. 
-3 szczecin
REKLAMA

Okradała poznanych mężczyzn

Data publikacji: 04 kwietnia 2016 r. 16:22
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:49
Okradała poznanych mężczyzn
 

Świnoujscy policjanci zatrzymali 31-latkę, która okradła nowo poznanych mężczyzn. Trzy poszkodowane osoby poniosły łączne straty w kwocie blisko pięciu tysięcy złotych. Chciała też przekupić policjantów. Za popełnione przestępstwa grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Do świnoujskiej komendy zgłosił się mężczyzną, któremu z wynajmowanego mieszkania skradziono 200 złotych. Jako przypuszczalną sprawczynię wskazał młodą kobietę, której personaliów nie znał. Mężczyzna opowiedział, że poznał ją w lokalu. Żaliła się, że ojciec wyrzucił ją z domu i nie ma gdzie mieszkać… Jeszcze większe straty poniósł właściciel mieszkania. Zginęły mu pieniądze, odzież oraz kosmetyki w łącznej kwocie blisko 2.600 zł. Nie była to jedyna kradzież dokonana przez 31-latkę. Na komendę zgłosił się także uczestnik imprezy alkoholowej, podczas której został okradziony z kart bankomatowych oraz dwóch telefonów komórkowych w łącznej kwocie 2.300 zł. Jako osoba podejrzewana o dokonanie kradzieży została wskazana młoda kobieta.

- Policjanci rozpoczęli poszukiwania tajemniczej kobiety, która w ciągu dwóch dni zdążyła okraść trzy osoby na kwotę blisko 5.000 złotych. Mundurowi wytypowali 31-letnią mieszkankę Świnoujścia. Podczas zatrzymywania kobieta popełniła kolejne przestępstwo, wręczając policjantom korzyść majątkową w zamian za odstąpienie od czynności służbowych - podaje Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Zatrzymana 31-latka trafiła za kratki. Policjanci przedstawili kobiecie zarzuty dotyczące kradzieży oraz przestępstwa korupcyjnego, do których się przyznała. Część skradzionych przedmiotów funkcjonariusze odzyskali. Materiały z prowadzonych spraw wraz z aktem oskarżenia trafią do Sądu Rejonowego w Świnoujściu, który podejmie dalsze decyzje w sprawie świnoujścianki. Zgodnie z kodeksem karnym grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności. 

BaT

Fot. Robert STACHNIK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Adam z Raju,
2016-04-05 11:51:32
Odp. do Precz z oszustkami... skontaktuj sie z "Liga Kobiet" ktora i tego typu Feministki rowniez broni !!
Precz z oszustkami
2016-04-05 09:00:28
Jakim naiwniakiem, czy raczej nieudacznikiem i desperatem, trzeba być, aby proponować nowo poznanej kobiecie nocleg i wierzyć w bajki o ojcu. Gdzie można znaleźć jej zdjęcie, bo może by wiele wyjaśniło w tej sprawie?
1 - na tu... a 2 - ga tam...
2016-04-04 23:00:08
A w Lipnie kolo Wloclawka mieszkala czy moze nawet jeszcze mieszka Rozwodka, Matka 3 dzieci o imieniu Kasia B. ktora postepowala czy moze nawet jeszcze postepuje podobnie !...??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA