poniedziałek, 20 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Okradała poznanych mężczyzn

Okradała poznanych mężczyzn

Okradała poznanych mężczyzn
Data publikacji: 2016-04-04 16:22
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:58
Wywietleń: 1525 126956

Świnoujscy policjanci zatrzymali 31-latkę, która okradła nowo poznanych mężczyzn. Trzy poszkodowane osoby poniosły łączne straty w kwocie blisko pięciu tysięcy złotych. Chciała też przekupić policjantów. Za popełnione przestępstwa grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Do świnoujskiej komendy zgłosił się mężczyzną, któremu z wynajmowanego mieszkania skradziono 200 złotych. Jako przypuszczalną sprawczynię wskazał młodą kobietę, której personaliów nie znał. Mężczyzna opowiedział, że poznał ją w lokalu. Żaliła się, że ojciec wyrzucił ją z domu i nie ma gdzie mieszkać… Jeszcze większe straty poniósł właściciel mieszkania. Zginęły mu pieniądze, odzież oraz kosmetyki w łącznej kwocie blisko 2.600 zł. Nie była to jedyna kradzież dokonana przez 31-latkę. Na komendę zgłosił się także uczestnik imprezy alkoholowej, podczas której został okradziony z kart bankomatowych oraz dwóch telefonów komórkowych w łącznej kwocie 2.300 zł. Jako osoba podejrzewana o dokonanie kradzieży została wskazana młoda kobieta.

- Policjanci rozpoczęli poszukiwania tajemniczej kobiety, która w ciągu dwóch dni zdążyła okraść trzy osoby na kwotę blisko 5.000 złotych. Mundurowi wytypowali 31-letnią mieszkankę Świnoujścia. Podczas zatrzymywania kobieta popełniła kolejne przestępstwo, wręczając policjantom korzyść majątkową w zamian za odstąpienie od czynności służbowych - podaje Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Zatrzymana 31-latka trafiła za kratki. Policjanci przedstawili kobiecie zarzuty dotyczące kradzieży oraz przestępstwa korupcyjnego, do których się przyznała. Część skradzionych przedmiotów funkcjonariusze odzyskali. Materiały z prowadzonych spraw wraz z aktem oskarżenia trafią do Sądu Rejonowego w Świnoujściu, który podejmie dalsze decyzje w sprawie świnoujścianki. Zgodnie z kodeksem karnym grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności. 

BaT

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

Adam z Raju,
Odp. do Precz z oszustkami... skontaktuj sie z "Liga Kobiet" ktora i tego typu Feministki rowniez broni !!
2016-04-05 11:51:32
Precz z oszustkami
Jakim naiwniakiem, czy raczej nieudacznikiem i desperatem, trzeba być, aby proponować nowo poznanej kobiecie nocleg i wierzyć w bajki o ojcu. Gdzie można znaleźć jej zdjęcie, bo może by wiele wyjaśniło w tej sprawie?
2016-04-05 09:00:28
1 - na tu... a 2 - ga tam...
A w Lipnie kolo Wloclawka mieszkala czy moze nawet jeszcze mieszka Rozwodka, Matka 3 dzieci o imieniu Kasia B. ktora postepowala czy moze nawet jeszcze postepuje podobnie !...??
2016-04-04 23:00:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie