poniedziałek, 03 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Ofiara mrozu. Bezdomny nie chciał pomocy

Ofiara mrozu. Bezdomny nie chciał pomocy

Ofiara mrozu. Bezdomny nie chciał pomocy
Data publikacji: 2018-01-24 15:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:01
Wywietleń: 1638 310980

Temperatura znowu idzie w górę, co korzystne dla bezdomnych. W środowe (24 bm.) przedpołudnie na osiedlu Północ odkryte zostały zwłoki mężczyzny. To ofiara mrozów, które panowały w minione noce w Koszalinie.

Na martwego bezdomnego natrafiono przy osłonie śmietnikowej przy ul. Henryka Jagoszewskiego. Wstępne śledztwo wykluczyło udział osób trzecich. Jak się okazało, zmarły to 34-latek, znany strażnikom miejskim. Niestety, pomimo wielokrotnych prób ze strony funkcjonariuszy, nie udało się bezdomnego namówić, aby skorzystał z cieplej strawy i pobytu w noclegowni. Obojętność wobec przestróg i panujące niskie temperatury sprawiły, że mężczyzna pożegnał się z życiem. ©℗

(m)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Sylwek
A to wszystko trwa od dwóch lat, czy się teraz dopiero obudziliście, jak ci Rycerze z góry, jak w legendzie? Wracaj parchu do piwnicy, jak Cię ostatnie dziesięć lat nie było.
2018-01-25 06:50:52
Sylwia
Propaganda 500plus trwa i propaganda 100 lat niepodległości. Bezdomny 34 latek, za schronisko trzeba płacić kilkasetek miesięcznie i wykonywać obowiązkowe prace w schronisku, co uniemożliwia podjęcie legalnej pracy a po pracy niemożliwe jest regenracja i wyspanie w pokoju 20 osobowym schroniska. Bezdomni nie mają szans na utrzymanie legalnej pracy, stąd komuna budowała za Gierka bloki mieszkaniowe dla ludzi lub hotele zakładowe robotnicze dla pracujących. Śmieciowe umowy lub praca na czarno, która kończy się często niewypłaceniem pensji, bo takie zlodziestwo właścicielstwa firm akceptuje każda partia od PO tvn po Tvpinfo PiS.
2018-01-24 18:42:52

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy powinno się uniemożliwić jazdę na deskorolkach na pl. Adamowicza w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie