niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Od niedzieli pociągi inaczej

Od niedzieli pociągi inaczej

Od niedzieli pociągi inaczej
Data publikacji: 2016-12-10 11:07
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:49
Wywietleń: 1998 182823

Więcej połączeń z Kołobrzegu do Wrocławia i dogodne skomunikowanie Szczecina z Zieloną Górą pojawi się w rozkładzie jazdy pociągów 2016/2017. Wchodzi on w życie w niedzielę 11 grudnia.

Od nowego rozkładu TLK Światowid relacji Szczecin – Katowice będzie kursować przez cały rok, a nie jak dotąd w sezonie. Intercity uruchomi też nowe TLK Swarożyc ze Szczecina do Wrocławia. Oba te pociągi pojadą przez Zieloną Górę. Nowością będzie IC Wawel, który ma jeździć do Krakowa przez Poznań i Łódź. Ponadto, dzięki wprowadzeniu IC Chełmoński, będą trzy dzienne (oprócz IC Barnim i IC Przemyślanin) połączenia do Przemyśla, m.in. przez Poznań, Kraków i Wrocław. Składy Szczecin – Poznań będą kursowały praktycznie co godzinę. TLK Moniuszko pojedzie na trasie Szczecin – Warszawa przez Wałcz i Bydgoszcz.

Pasażerowie pociągów spółki Przewozy Regionalne będą mieli w nowym rozkładzie poranne bezpośrednie połączenie ze Szczecina do Zielonej Góry i dogodniejsze kursy na trasie Szczecin – Szczecinek.

(mag)

Na zdjęciu: Szczecin będzie teraz lepiej skomunikowany z Zieloną Górą.

Fot. Marzenna Głuchowska

Cały artykuł w piątkowym Kurierze Szczecińskim, oraz w darmowym wydaniu cyfrowym.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”