wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Obywatele Mołdawii pobili i okradli szczecinianki

Obywatele Mołdawii pobili i okradli szczecinianki

Obywatele Mołdawii pobili i okradli szczecinianki
Data publikacji: 2018-01-17 10:10
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 1679 309977

Dwóch obywateli Mołdawii podejrzanych o dokonanie rozboju na mieszkankach Szczecina w wigilijną noc, zostało tymczasowo aresztowanych na trzy miesiące. Mężczyzn zatrzymali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie oraz Straży Granicznej.

Wracające z pasterki dwie młode kobiety zostały zaczepione przez czterech mężczyzn w rejonie ulicy Rayskiego. Sprawcy pobili je i szarpali, a następnie ukradli torebki, dwa telefony i paszport. Pokrzywdzone poinformowały o zdarzeniu policję.

Szczecińscy policjanci ustalili, że związek z rozbojem ma czterech obywateli Mołdawii. Funkcjonariusze zatrzymali jednego z mężczyzn przebywającego na terenie Szczecina. Znaleziono przy nim skradziony telefon.

Po uzyskaniu informacji, że jeden ze sprawców wyjechał ze Szczecina, żeby przekroczyć wschodnią granicę naszego kraju, policjanci nawiązali kontakt z funkcjonariuszami Straży Granicznej. Dzięki współpracy służb podejrzany został zatrzymany na przejściu granicznym z Ukrainą w Dorohusku. Pozostali dwaj mężczyźni w pierwszym tygodniu stycznia opuścili terytorium Polski, wyjeżdżając przez Terespol na Białoruś. Są poszukiwani. Za rozbój grozi im od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. (k)

Fot. arch.

Komentarze

Efekt "Analfabetycznej mieszaniny"
Kolejny "wynik"... otwartych granic i PO-bytu "Multi-Kulti" i w Polsce !!
2018-01-18 00:18:16
Czesiek
Brawo! P.S. Mołdawia to tak jak Rumuni. Nic pozytywnego
2018-01-17 16:18:07
Dla leminga wszelka pomoc.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mołdawia
2018-01-17 10:37:49
,
Egzotycznie brzmi dla kogoś, kto nie uczęszczał na lekcje geografii w podstawówce, co nie zmienia faktu i tylko potwierdza opinię, że kultury nie powinny się mieszać. Dzicz zawsze takową pozostanie.
2018-01-17 10:18:22
Moldawia brzmi egzotycznie
"Moldawia" brzmi egzotycznie wiec mozna podciagnac pod polityke straszenia uchodzcami... a moze Kurier napisalby pare slow o tym kraju...
2018-01-17 10:10:33

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”