poniedziałek, 23 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Nowi w szeregach policji

Nowi w szeregach policji [GALERIA]

Nowi w szeregach policji
Data publikacji: 2017-11-13 16:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:55
Wywietleń: 1946 300958

Dwudziestu ośmiu nowych policjantów zachodniopomorskiego garnizonu złożyło w poniedziałek (13 listopada) ślubowanie służenia ojczyźnie i społeczeństwu. Funkcjonariusze wzorowo wykonujący obowiązki służbowe podczas uroczystości w Urzędzie Wojewódzkim otrzymali medale, odznaczenia oraz akty mianowania na wyższe stopnie.

W szeregi zachodniopomorskiej policji 2 listopada 2017 r. przyjętych zostało 30 funkcjonariuszy: 9 kobiet i 21 mężczyzn. Nowi policjanci najpierw odbędą kilkumiesięczne przeszkolenie. Następnie wesprą pracę kilku komend w całym województwie, m.in. do KMP Szczecin trafi 6 osób, do KMP Koszalin – 4, do KPP Goleniów, KPP Gryfice, KPP Drawsko Pomorskie, KPP Police i KPP Pyrzyce po jednej osobie, po dwie do KPP Kamień Pomorski, KPP Kołobrzeg i KPP Stargard.


Za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków trzech funkcjonariuszy odznaczonych zostało srebrnym medalem za długoletnią służbę. Ponadto piętnastu zachodniopomorskich mundurowych zostało wyróżnionych Srebrnymi i Brązowymi Odznakami „Zasłużony Policjant”. Natomiast jednym z najważniejszych awansów było mianowanie przez komendanta głównego pierwszego zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Szczecinie Jarosława Pasterskiego na stopień inspektora.

(dar)

Na zdjęciu: Nowi policjanci ślubują służyć ojczyźnie i społeczeństwu.

Fot. Ryszard Pakieser

Nowi w szeregach policji Nowi w szeregach policji Nowi w szeregach policji Nowi w szeregach policji Nowi w szeregach policji Nowi w szeregach policji

Komentarze

Wyroki... lub1500 zl/m-c powinno im wystarczyc
A starej SB i Milicji tj. Tym... ktorzy w Nie Ludzki sposob ZNECALI sie nad Ludzmi w latach 1945-2015 - pozmniejszac jeszcze bardziej ich Emerytury ! "Problem troche w tym" ze w i od 1989 roku... pozacierali po Sobie slady - niszczac niewygodne mateialy w TONACH...! Na Szczescie w Nieszczesciu: Pan Bog nie rychliwy ale Sprawiedliwy...!!
2017-11-13 23:48:51
Wocia
Po jednym przyjęli a w najlepszym razie odejdzie w tym czasie czterech... pytajcie ile jest wakatów a nie ilu przyjęli...
2017-11-13 19:30:34

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie