Sobota 25 czerwca 2022r. 
REKLAMA

Nowe zarzuty dla zwyrodnialców z Drawska Pomorskiego

Data publikacji: 2017-09-27 23:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:51
Nowe zarzuty dla zwyrodnialców z Drawska Pomorskiego
 

Znęcali się nad dziećmi w wieku od 7 do 8 lat, mężczyzna miał dodatkowo dopuścić się gwałtów ze szczególnym okrucieństwem na obu chłopcach, teraz mogą w więzieniu spędzić resztę życia. To są nowe zarzuty, które postawiono matce chłopców i jej konkubentowi z Drawska Pomorskiego. Pierwsze zarzuty para usłyszała w ubiegłym roku. 

Przypomnijmy, w ubiegłym roku, w marcu ujawniono, że 26-letnia kobieta i jej 36-letni partner co najmniej od stycznia w zajmowanym mieszkaniu maltretowali 7-latka i jego dwóch młodszych braci. 7-latek trafił wówczas do szpitala w Koszalinie z wielonarządowymi obrażeniami na pograniczu wstrząsu. Lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej aby móc skutecznie niwelować skutki urazów.

Starszy z chłopców – 8-latek, miał znacznie mniejsze obrażenia i nie zachodziła wówczas potrzeba jego hospitalizacji. Prokurator w Drawsku postawił parze zarzuty znęcania się na dziećmi, a sąd aresztował zwyrodnialców na trzy miesiące. Tu trzeba koniecznie dodać, że matka dzieci uciekła z Czaplinka do Drawska Pomorskiego przed przemocą w rodzinie. W Drawsku zamieszkała w hostelu dla ofiar przemocy, ale tu sama wraz nowym partnerem stosowała przemoc wobec swoich dzieci. Dzieci trafiły do rodziny zastępczej. 

W toku dalszego posterowania zwyrodnialcy chcieli dobrowolnie poddać się karze. Kobieta miała pójść do więzienia na cztery lata, a mężczyzna na siedem. Jednak po tym jak prokurator generalny polecił zbadać sprawę od początku i przekazał ją Prokuraturze Regionalnej w Gdańsku, śledczy z Gdańska przesłuchali dodatkowych świadków i uzyskali dodatkową opinię sądowo-lekarską. Dlatego prokuratura postawiła nowe zarzuty.

Z opinii lekarzy jednoznacznie wynikało, że 7-latek przeżył tylko i wyłącznie dzięki pomocy w szpitalu i licznym operacjom ratującym życie. Miał rozległe obrażenia wewnętrzne wskutek bicia i gwałtu. Ponieważ działanie sprawców charakteryzuje wyjątkowa brutalność i okrucieństwo, prokuratura regionalna postawiła  zarzuty usiłowania zabójstwa, a mężczyzna usłyszał jeszcze zarzut gwałtów na małoletnich. Obecnie matka i Obecnie matka i konkubent przebywają w areszcie - grozi im dożywocie.

(bar)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

wer da
2017-09-28 11:00:45
Konkubenckie bydło na hak!
Brak slow
2017-09-28 10:42:47
Minimum 25 lat z mozliwoscia przedluzenia...
M.Dem.
2017-09-28 10:31:13
Ta cecha człowieka, która powoduje, że on wszelkich form bestialstwa psychicznego i fizycznego potrzebuje jak chleba, wody i powietrza codziennego, powinna wykluczać człowieka z prawa do życia w społeczeństwach otwartych. Czyli bycia naszymi sąsiadami, zasiadania w gremiach decydujących o naszych losach. Tymczasem nasza polityka społeczna jest wręcz ochronna dla patologii okrucieństwa codziennego. Masowego i w rodzajach potwornosci tworzącej historię zbrodni przeciwko ludzkości i światu. Także przeciwko państwu i narodowi polskiemu. Zjawisko dotyczy nie tylko starych zwyrodnialcow, do nadal działających w społeczeństwach otwartych. To jest problem wieku dziecięco -młodzieżowego także. "Spróbuj, jakie to przyjemne ...!" słyszy młoda młodzież/starsze dziecko od koleżanki. A co jest tą przyjemnoscia? Zabicie kota/psiaka odebranego z rąk osób przynoszących te zwierzaki do likwidacji właśnie poprzez zadzganie nożami, zakatowanie kijami, etc. formy wyobraźni kształtowanej w miejsce baśni braci Grimm, przygodami bohaterów Juliusa Verne, etc. Czemu to służy? Ano, napewno linii politycznej zespawanej ze zbrodnią przeciwko ludzkości i światu. Linia ma się dobrze. Protestów przeciwko planom zmniejszenia liczby ludności świata o więcej niż połowę, jakoś nie ma. Lub za mało ich, mierząc rzecz skala potrzeb blokowania zagłady. Planowanie to jest przecież w związku z ONZ, powstała w 1945 roku razem z sukcesem terytorialno -politycznym władztwa mas w reprezentacji Stalina (ze wsparciem Lampego, komunisty polskiego ale narodowości żydowskiej). Taki jest zwiazek naszej codziennosci z wielka polityka swiatowa ciagle kontynuowana od lat dawnych.
Dno
2017-09-28 06:55:13
Zwyrodnialec, pedał i pedofil w jednym - ładnego kandydata na konkubenta sobie wybrała mamusia, na pewno jej rodzice są dumni z córeczki, która też ma swoje za uszami.
Sama prawda
2017-09-28 05:40:01
Jeszcze wczoraj było 2 chłopców w wieku 6-8, dzisiaj magicznie jest 3 :)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA