czwartek, 18 października 2018.
Strona główna > Wiadomości > Nowe połączenie z Bornholmem już w czerwcu

Nowe połączenie z Bornholmem już w czerwcu

Nowe połączenie z Bornholmem już w czerwcu
Data publikacji: 2017-04-21 16:37
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:19
Wywietleń: 1010 243452

TT-Line otwiera nową linię, która połączy Świnoujście z Bornholmem. Połączenie będzie obsługiwane przez prom pasażerski „Nils Decke”. Pierwszy rejs zaplanowano na 24 czerwca. 

TT-Line to armator eksploatujący promy na trasach: Świnoujście – Trelleborg, Rostok – Trelleborg i Travemünde – Trelleborg. Teraz dojdzie nowe połączenie, z duńską wyspą Bornholm. Pierwsza podróż nową bezpośrednią linią ze Świnoujścia do Ronne odbędzie się 24 czerwca 2017 roku.

Prom na Bornholm będzie kursował latem raz w tygodniu, w sobotę. Połączenie umożliwi pasażerom bezpośrednie dotarcie do celu w ciągu ok. 5 godzin.

– Jesteśmy przekonani, że bezpośrednie połączenie drogą morską na duńską wyspę będzie cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno polskich, jak i niemieckich turystów – mówi Aneta Wencel, dyrektor zarządzający TT-Line Polska. ©℗

BaT

Fot. Elżbieta Kubowska

 

Komentarze

Pikuś
Strach przed innymi, czy też obcymi to żadna zdolność przewidywania, ani odpowiedzialność, to wynika z kompleksów i zaściankowości. Ludzie mądrzy - jeżeli się za takich uważasz, to powinieneś wiedzieć - otwierają się na obcych, uczą się ich inności. Człowiek mądry nie boi się, bo więcej wie. Nie masz racji, mądrzy Polacy nie będà decydować, gdyż oni już zdecydowali, że wokół nas, obok ciebie, żyją obcokrajowcy. Czyżbyś tego nie zauważył? To zjedz kebaba. Dlaczego ciebie tak mądrego nie zapytano o zgodę? Jak widzisz zostałeś pominięty.
2017-04-23 23:47:15
@Pikuś
Jak miło, że lewackie środowiska nauczyły cię już słowa tolerancja. Gratuluję! Musisz jednak wiedzieć, że w słowniach osób wykształconych są również takie słowa jak odpowiedzialność czy rozwaga, a wśród zdolności intelektualnych takie jak zdolność przewidywania skutków, zdolność wyciągania wniosków z historii innych. Poza tym ludzie mądrzy mają zdolność ustalania priorytetów i jest nim z całą pewnością bezpieczeństwo narodu, a nie multikulti. @Pikuś podejmij wysiłek intelektualny, podszkol się i spróbuj dołączyć do nas ludzi mądrych. Nim to nastąpi pozwól, że to my będziemy decydować kto może, a kto nie osiedlić się w naszym kraju.
2017-04-23 11:49:57
Pikuś
Wasze komentarze potwierdzają, że misłem rację. He,he. Polska tolerancja jest równa polskiej dewocji. Widocznie w życiu towarzyszy wam błogi książkowstręt i biedronkofilia.
2017-04-22 23:33:24
Pikusiowa
Oj Pikuś, jeszcze jesteś nieopierzoną gęsią i bredzisz. Pożyj jeszcze trochę a zrozumiesz pewne rzeczy. Brak Ci teraz rozumu.
2017-04-22 07:19:24
@Pikuś
To co tu jeszcze robisz? Nie męcz się i wybierz "wolność multikulturalną" pierwszym kursem promu! Pa!Pa!
2017-04-22 02:26:10
Do PO-nizszego Pikusia...
"Kulturalnych" Arabow to PO-szukuj sobie jak chcesz ale w Afryce... jak oczywiscie gdzies ich tam znajdziesz ? A jesli "rzekomo" PO-trafiles PO-rozmawiac z 1-ym czy 2-ma (??) to tylko dlatego byli "rzekomo jeszcze kulturalni" bo wiedza, ze na razie we 2-ke nie sa w stanie za wiele zdzialac ! Ale PO-czekaj, az sie wystarczajaco i tam rozmnoza...!!!
2017-04-22 00:36:26
Oby i tam......? ? ?
Oby tylko pewna czesc "Naszych" nie zaslynela tam bardzo szybko ze: sprzedazy Wodki, Piwa i Papierosow oraz wlaman i kradziezy jak i przemytu "prochow" wlacznie !! I dodatkowa info. dla ponizszego Goscia... jak na razie nie, ale Kto wie jak to bedzie w przyszlosci... moze na Afrykansko-Unijnych PO-ntonach i tam zaczna w koncu Is-totnie dobijac i terroryzowac - pomimo ze Dunczycy "ida" dosc ostro !!!
2017-04-22 00:24:33
Pikuś
Polska powinna brać przykład z bornholmskiej tolerancji. To oni są gościnni, a nie Polacy, którzy tylko przy wódce i ogórkach są pseudogiścinni. Tak, na Bornholmie można spokojnie porozmawiać z kulturalnymi Arabami. Wolę ich niż niedouczonych pisowców
2017-04-21 23:55:50
Gość
Czy to bezpieczna czy multikulturalna wyspa? Czy na Bornholmie są osiedleni islamiści?
2017-04-21 21:36:18