środa, 20 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Nowe autobusy MZK. Kolor wybiorą mieszkańcy

Nowe autobusy MZK. Kolor wybiorą mieszkańcy

Nowe autobusy MZK. Kolor wybiorą mieszkańcy
Data publikacji: 2017-12-08 13:05
Ostatnia aktualizacja: 2018-03-02 14:02
Wywietleń: 1730 304310

To stargardzianie zdecydują o tym, jaki kolor będą miały nowe autobusy MZK w Stargardzie. Konkurs dla mieszkańców, ogłoszony przez miejskich urzędników, trwa do północy w piątek (8 bm.).

Szesnaście nowoczesnych autobusów Solaris przyjedzie do Stargardu wiosną. Pojazdy będą posiadały oznaczenia zgodnie z systemem identyfikacji wizualnej stosowanym przez miejskich samorządowców w materiałach promocyjnych, ale to stargardzianie mogą zdecydować o ich kolorze. Do wyboru są: biały, purpurowy, niebieski i pomarańczowy. Co ważne, wybrana przez mieszkańców kolorystyka autobusów nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Głosy stargardzian zbierane są w biurze obsługi klienta urzędu miejskiego przy ul. Czarnieckiego.

(gra)

Na zdjęciu: Mieszkańcy mają do wyboru kilka opcji kolorystycznych.

Fot. UM Stargard

Komentarze

Arkadiusz
Jestem za pomarańczowym. Jak Many mają żółte to Solaris raz niech ma podobny kolor.
2018-03-02 13:58:13
Indi8
Ten HogoFogo to chyba pani Jacyna bo widze tak samo durny tok myslenia
2017-12-10 11:34:34
Jas
@HogoFogo,akurat kolorystyka szczecińska jest jedną z najładniejszych w kraju, zobacz np na Warszawę,ja mam nadzieję że głupich płatnych i bezpłatnych komentarzy będzie jak najmniej,niestety nie mam na to wpływu.
2017-12-09 10:46:51
Komentarz rtg... na racje
Biorac ze beda przewozily Ludzi, to kolor zolto-pomaranczowy jest bardziej widoczny i ostrzegawczy dla innych uzytkownikow drog - tak wieczorem jak i w deszczu czy we mgle !!
2017-12-09 00:07:39
HogoFogo
Macie fajnie w Stargardzie. W Szczecinie kolorystyka jest ustalona przynajmniej do 2050 r. Mam nadzieję, że chociaż Prezydenta uda się nam do tego czasu wymienić.
2017-12-08 23:18:31
Wisława
Wybrałabym pomarańczowy. Ale ten ciemnoróżowy to dopiero by robił furorę na ulicach. Ale cóż, nie mieszkam w Stargardzie niestety.
2017-12-08 17:44:05
rtg
weźcie te pomarańczowe bo dobrze widać je na ulicach.
2017-12-08 16:23:42
Ala
Malinowe są super