Niedziela 05 lutego 2023r. 
REKLAMA

Nowa płyta szczecińskiego policjanta ma pomóc pacjentom hospicjum

Data publikacji: 2019-12-21 20:39
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-23 17:43
Nowa płyta szczecińskiego policjanta ma pomóc pacjentom hospicjum
 

Komisarz dr Marek Łuczak - na co dzień policjant KWP w Szczecinie wydał nową płytę Outsider - From Africa to Middle East. Zysk z jej sprzedaży zostanie w całości przeznaczony na leczenie pacjentów Fundacji Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Początkowo płyta miała wspomóc leczenie córki jednego z policjantów z KWP w Szczecinie, jednak choroba nowotworowa była szybsza. Życzeniem ś.p. Patrycji było, by wspomóc w jej imieniu szczecińskie hospicjum, by można było uratować innych pacjentów.

Płyta utrzymana jest w klimatach muzyki elektronicznej z motywami etnicznymi, większość dźwięków nagrywana była w Afryce i na Bliskim Wschodzie podczas podróży policjanta, kilka utworów powstało we współpracy z muzykami z Kenii. Cały nakład płyty trafił już do rodziny Patrycji, która ma zająć się dystrybucją limitowanego nakładu i zebrać pieniądze na leczenie i rehabilitację pacjentów Fundacji Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Płyta ukazała się w nakładzie tysiąca sztuk i można ją nabyć pod tym linkiem

Ł.T

Fot. Policja

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

:)
2019-12-22 09:39:06
Skąd się tacy ludzie biorą, nie dość, że doktor - znawca zabytków, do tego policjant i jeszcze muzyk - można tymi umiejętnościami obdzielić trzy osoby :D W wielu zakładach pracy jest dużo osób, które mają pozazawodowe pasje, ale nie chwalą się tym, a szkoda, bo to jest powód do dumy i należy dzielić się swoimi umiejętnościami.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA