niedziela, 22 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Noc Konfesjonałów po raz ósmy

Noc Konfesjonałów po raz ósmy

Noc Konfesjonałów po raz ósmy
Data publikacji: 2017-04-13 20:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:38
Wywietleń: 640 238649

Już po raz ósmy Wielkanoc w Polsce poprzedza kampania społeczna Noc Konfesjonałów. W blisko dwustu kościołach w całym kraju odbędą się dodatkowe spowiedzi.

W Szczecinie w kampanię zaangażowały się: bazylika katedralna św. Jakuba, sanktuarium fatimskie na Słonecznym przy ul. Rydla 61 oraz dwie parafie – św. Rodziny przy ul. Królowej Korony Polskiej 28 oraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ul. Strzałowskiej 26.

Informacje o lokalizacji i terminie akcji można odszukać w portalu www.nockonfesjonalow.pl. Udostępnione są również tam: wyszukiwarka kościołów, mapa kościołów, lista miast i diecezji organizujących nocne spowiedzi oraz pełen katalog świątyń biorących udział w akcji wraz z funkcję wyznaczania trasy do każdej z nich. Serwis przystosowany jest również dla urządzeń mobilnych. Dodatkowo w serwisie możemy znaleźć informacje i materiały pomagające w dobrym przygotowaniu się do spowiedzi, m.in. rachunek sumienia w formie tekstowej, audiobooka oraz w formie aplikacji dla urządzeń mobilnych.

Spowiedzi w ramach akcji realizowane są w godzinach wieczornych przynajmniej do północy przez cały Wielki Tydzień – najczęściej księża spowiadają w Noc Konfesjonałów z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę (67 proc.).

(as)

Fot. R.STACHNIK

Komentarze

cykuta
Puk puk. - Kto tam. - Lotny patrol katechetyczny do walki z ateizmem. - Nie wierzę. - My właśnie w tej sprawie.
2017-04-15 19:24:29
ooooo
dodam ze jestem katolikiem ktory kocha blizniego swego jak siebie samego i nadstawia drugi policzek wy kundle niemyte
2017-04-14 13:56:40
ooooo
Kundle ujadające, wy swoim oficerom prowadzącym się spowiadacie, sprzedawczyki.
2017-04-14 09:21:58
wq
Antykatole na start. Bo jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nie mają nic do powiedzenia. Jakbyś się jeden z drugim uczciwie wyspowiadał, nie przed księdzem tylko przed sobą, zdziwił byś się ile masz za uszami. Ale to trzeba chcieć zrozumieć. I oczywiście bierzecie w pracy zastępstwa za wierzących, bo przecież was te święta śmieszą więc wolne was nie obowiązuje.
2017-04-14 09:16:14
głupich za to sieją ...
Dodam, że lubię przez kratkę pogadać z księdzem na tematy które go nie dotyczą (teoretycznie)
2017-04-14 08:34:43
debilizm
o swoich prywatnych sprawach nie papla się obcym ludziom
2017-04-14 07:42:56
głupich za to sieją ...
Widzisz łosiu- dobrowolne a nie przymusowe przesłuchania ... Odpimpaj się więc od tego tematu ...
2017-04-13 23:41:05
Do ponizszego ............
A jak bedziesz mial czas, to powymieniaj chocby polowe z tych 4-ch tysiecy Religii, bo moze warto bedzie i tam "wstapic" na kolejny "Hokus-Pokus" by i Oni wylozyli "kawe na lawe"... ??
2017-04-13 22:50:24
''''''''''''''
Na swiecie jest ponad 4 tys religii, tylko ze zaden z wierzacych nie jest w stanie wytlumaczyc dlaczego nie wiezy w inna ,haha ,tylko agnostycyzm :) ,smieja sie z islamu, allacha itd. a sami wierza w to samo tylko inaczej sie to nazywa, jedna wielka hipokryzja,klamstwo do kontroli innych ,najstarsza klamstwo swiata.
2017-04-13 21:30:09
Krzysio
Hejt start za 3.. 2.. 1...
2017-04-13 21:07:40
Naiwnych nie sieja...
Dobrowolne poddawanie sie "przesluchaniom"... u KSB, czyli u "Koscielnej Sluzby Bezpieczenstwa" !!
2017-04-13 20:43:01