niedziela, 22 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Nitras oskarżony, Nitras oskarża

Nitras oskarżony, Nitras oskarża

Nitras oskarżony, Nitras oskarża
Data publikacji: 2018-11-23 17:53
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:25
Wywietleń: 1871 363201

"Wczoraj złożyłam zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie w związku z karygodnym zachowaniem posła Sławomira Nitrasa z PO, który uderzył mnie i publicznie znieważył używając wulgarnych słów" - napisała na Twitterze posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Iwona Arent.

Poseł ze Szczecina (niedawno kandydujący na stanowisko prezydenta miasta) skomentował sprawę na tym samym portalu: "Ze zdumieniem dowiedziałem się o tweetcie jednej z posłanek. Informacje tam zawarte dotyczące mnie są całkowicie nieprawdziwe. Są kłamstwem. Odbieram to jako kolejna prowokacje środowiska PIS wobec mnie. W związku z publicznym pomówieniem o przestępstwo, złożeniem fałszywego powiadomienia o przestępstwie w poniedziałek mój pełnomocnik złoży przeciw pani Arent zawiadomienie o przestępstwie z art.212 kk i 238 kk o zniesławienie i złożenie fałszywego zawiadomienia o przestępstwie".

Jak napisał portal Onet, posłance prawicy chodzi o zdarzenie, do którego – według niej – miało dojść w busie, którym grupa posłów jechała na lotnisko na początku października.

(as)

Nitras oskarżony, Nitras oskarża

Komentarze

Ja jednak przypomnę sprawę Teresy Lubińskiej
I tego że Nitras był prawomocnie skazany za kłamstwo którego celem było wyłącznie naruszenie dóbr osobistych konkurentki Krzystka i Nitrasa (tak to były czasy gdy Krzystek był kandydatem PO). To nie pierwszy raz gdy obrońcy praworządności łamią prawo.
2018-11-24 17:00:11
normalka
po obejrzeniu procesu kaczynski-kapus sb,nikt normalny nie ma watpliwosci,ze gawlowski,adamowicz,hgw,pinior,kierowca-milioner frasyniuk i cala reszta popaprancow moze spac spokojnie.niezalezne sady sa nasze
2018-11-24 16:10:35
do Antoni
proboszcz ci te brednie podyktował czy jakiś wyznawca Jarka Włosonosego czy Lecha Mienego?
2018-11-24 16:03:43
Olek
I tak dobrze, że słuchając partyjnego kolegi, Pana Radka Sikorskiego, nie poderżnął jej gardła. Szajbusa przecież stać na "taki gest".
2018-11-24 10:11:03
BPRUC
Antoni ,najbardziej zdumiewa poparcie nauczycieli akademickich z US, płaszczących się wręcz przed kandydatem .
2018-11-24 09:06:20
Antoni
Poseł Nitras, to osobowość jakiej powinno się wstydzić środowisko KO. Zobaczcie Państwo jak zareagowali mieszkańcy Szczecina podczas wyborów na prezydenta miasta. Przedstawiciel KO zajął trzecie miejsce, gdzie jego ugrupowanie można napisać, że wygrało tutaj zdecydowanie. A może ktoś pamięta w jaki wulgarny sposób odnosił się do kobiety, która autobusem wjeżdżając na przystanek przy ul. Dworcowej zahaczyła auto posła... które było źle zaparkowane. Poseł Sławomir nie kulturalnie odnosił się do kobiety i padły słowa o możliwym wpłynięciu jego osoby na utratę pracy przez kierowcę! Przecież to wychodzi poza granice moralne i etyczne. Po to jego wybieracie, żeby miał taki monopol w życiu (m.in. okazanie immunitety niemieckiej policji podczas zatrzymania gdy cofał (!) na autostradzie) i znieważał mieszkańców. W ogóle Schetyna wystawiając Sławomira jako kandydata chyba przecenił jego osobowość :) ...a może pamiętacie słowa Sławomira gdy po wstępnych wynikach wyborów śmiał się z Kaczyńskiego? Chodziło, że znowu przegrał, a moje pytanie jest czy im zależy wyłącznie na obalaniu PiSu czy działaniu na rzecz mieszkańców? O zachowaniach w sejmie posła już nie będę pisał...
2018-11-24 00:36:19
IQ... a iq.
Ta Pani bardziej wyglada na Inteligentna - jak ten Pan !/??
2018-11-24 00:14:38
@jolka
zamknij dzió ubecka "amebo "
2018-11-23 23:23:07
jolka
Nagle się babie "przypomniało", że została pobita. Dlaczego nie zareagowała od razu? Gdzie jest obdukcja i jakiekolwiek dowody? Powiedziała, co wymyśliła, a "głupi lud to kupił" i już wydaje osądy. No ale czego można spodziewać się po wyborcach PiSu - bezmózgich amebach, które nie potrafią logicznie myśleć, tylko łykają każdą papkę...
2018-11-23 23:04:54
Szczeciniak
Kto takich ludzi wybiera na poslow to wstyd dla Szczecina.
2018-11-23 22:40:52
plo
i pomyslec,ze na ta miernote glosowalo 22tys.ale co dziwic bol komoroski wygral tylko w 2 czerwonych wojewodztwach szcz/lubuskie
2018-11-23 22:27:34
Jestem
Pewnie znowu był na prochach.
2018-11-23 21:49:31
Dopalacz
Chyba oboje mają niezłego dealera 😃 Co za histo(e)ria
2018-11-23 21:24:23
tylko pytam...
"poseł PiS Iwona Arent złożyła zawiadomienie do prokuratury..." To p o s e ł czy posłanka...????? Iwan czy Iwona ten poseł Arent??? Z płcią u PiSdzielców ciągle nie wiadomo co jest czym(np. ot, tacy M/M ...Maciorewicz i Misierewiczwicz) tylko pytam...
2018-11-23 21:16:32
mpl
No no. Dorosły mężczyzna "mocno" kopie kobietę. Ta nie ma obrażeń, nie robi obdukcji, nikt z obecnych nie reaguje. Bardzo wiarygodne. Ale klakiery już wydały wyrok. A co mówi osoba obecna na miejscu?: "Tak naprawdę byłam chyba jedynym świadkiem tej sytuacji - mówi Agnieszka Pomaska. - Czytając dzisiejsze doniesienia byłam w szoku. Pamiętam tą sytuację, później rozmawiałam nawet o tym z posłem Nitrasem - zaznacza. - Oczywiście nikt nikogo nie uderzył. Była kłótnia pomiędzy posłem Mularczykiem i posłem Nitrasem, posłanka Arent zaczęła się w to włączać - relacjonuje posłanka." A wcześniej P. Arent odgrażała się jak to jej funfel "Rysiu (Terlecki) zrobi z Nitrasem porządek"... Kurtyna.
2018-11-23 20:08:15
rusek do Polaka
Lepiej czerwonych niż czarnych.
2018-11-23 19:40:16
max
I ten gość startował na prezydenta Szczecina! Arłukowicz, Nitras, Geblewicz, Gawłowski, Napieralski, Krzystek - czy zachodniopomorskie może być z nich dumne, czy nie przynoszą naszemu regionowi wstydu???
2018-11-23 19:38:02
max
Poseł Platformy Obywatelskiej po raz kolejny stawia się ponad prawem. Jak już informowaliśmy, poseł PiS Iwona Arent złożyła zawiadomienie do prokuratury przeciwko politykowi opozycji. Teraz z relacji Fundacji Pro - Prawo do Życia wynika, że poseł ubliżał i używał wulgaryzmów wobec członków tej organizacji. Nie przeszkadzała mu nawet obecność funkcjonariuszy policji.
2018-11-23 19:35:27
dnopo
po-to partia ludzi swiatlych.wrzeczywistosci to zwykla zulia.gdansk=palrmo.wstyd dla szczecina to takze arlukowicz i misilo
2018-11-23 19:26:58
Polak
Gratuluję - zachodniopomrskie bastion czerwonych !
2018-11-23 18:54:04
Viola
Nitras, Krzystek, Geblewicz, Gawłowski, Napieralski - cudowne dzieci specjalnej troski.
2018-11-23 18:43:27
Pytanie do Grasia
A kim jest psychol???
2018-11-23 18:37:13
Śp.Stalin
A mógł skopać.....babsztyl łże!!!!
2018-11-23 18:34:22
czytam
Jakoś , nijak , w ogóle , temu człowieczkowi nie wierzę !
2018-11-23 18:10:42