sobota, 26 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nielegalne automaty

Nielegalne automaty

Nielegalne automaty
Data publikacji: 2015-12-02 10:25
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:47
Wywietleń: 1097 44735

Osiem nielegalnych automatów do gier hazardowych o wartości blisko 100 tysięcy złotych zabezpieczyli koszalińscy policjanci i funkcjonariusze Urzędu Celnego. Ich właścicielowi może grozić wysoka kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do 3 lat. 

Działania policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego skierowane były przeciwko osobom zajmującym się organizowaniem gier, niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych. Funkcjonariusze skontrolowali kilka lokali, gdzie w jednym z punktów zabezpieczyli 8 automatów do gier hazardowych. Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone  w celach komercyjnych. Powyższe fakty zostały ustalone w trakcie przeprowadzonych na miejscu eksperymentów procesowych, które potwierdziły, że są to maszyny działające  w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Policjanci zabezpieczyli automaty o wartości blisko 100 tysięcy złotych i przekazali je funkcjonariuszom Urzędu Celnego w Koszalinie, którzy prowadzić będą dalsze postępowanie w tej sprawie. 

Zgodnie z kodeksem karnym skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Komentarze

Idioci
A kto w ogóle korzysta z takich automatów?
2015-12-02 10:53:03

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie