Czwartek, 25 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Niedziela, miasto, ogród - drugi dzień imprezy [FILM]

Data publikacji: 25 września 2016 r. 10:17
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:15
Niedziela, miasto, ogród - drugi dzień imprezy
 

Niedziela to drugi dzień „Miasto Ogród - zielony event" - jednego z cyklicznych wydarzeń projektu „Kolorowa Aleja", jakie organizuje magistrat wraz z Żeglugą Szczecińską. Dziś impreza trwa od godz. 10 do 17.

Na pl. Lotników działa ogrodniczy kiermasz (Green Market). W ofercie m.in. kwiatowe cebule, trawy, zioła, byliny i krzewy ozdobne w przystępnych, niższych niż przed tygodniem na Wałach Chrobrego. Na sąsiednim placu, stanęło drewniane miasteczko„Eco Marketu" ze wszystkim, co smaczne i zdrowe: miodami, winami, chlebami i przetworami mięsnymi.

Natomiast do odwiedzenia „Strefy Animacji i Edukacji", jaka stanęła w dawnej alei kwiatowej, zachęca dmuchany zamek, czyli kolorowa zjeżdżalnia dla najmłodszych. Obok niego działa miasteczko ruchu drogowego, a też rozgrywane są gry i zabawy z nagrodami i ekologicznym przesłaniem. (an)

Fot. i film Dariusz GORAJSKI

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jan
2016-09-25 12:18:57
"Na pl.Lotnikow dziala ogrodniczy kiermasz (Green Market )"...!? Prosze jeszcze po chinsku,tagalog,hebrajsku,agrofinsku,swahili,poniewaz nasz wielokulturowy i wielojezyczny narod moze nie zrozumiec co oznacz ogrodniczy kiermasz. I te ..eventy czesciej opisujcie.
Jest pięknie?
2016-09-25 10:56:59
Niedziela, miasto, ogród - a niebo białe od chemtrails!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA