niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nie żyje uczeń Zespołu Szkół Morskich

Nie żyje uczeń Zespołu Szkół Morskich

Nie żyje uczeń Zespołu Szkół Morskich
Data publikacji: 2015-09-04 14:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:33
Wywietleń: 3835 18272

Nie żyje uczeń IV klasy Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. 20-letni Damian P. pochodzący z małej miejscowości pod Stargardem został znaleziony dzisiaj rano przed internatem. Spadł z drugiego piętra.

Okoliczności zdarzenia są badane przez prokuraturę. - Ustalamy, czy uczeń ZSM wypadł przez przypadek, czy było to samobójstwo, czy może ktoś spowodował, że do tego zdarzenia doszło. Część świadków już przesłuchaliśmy. Są to koledzy 20-latka, nauczyciele, pracownicy szkoły. Będzie także sekcja zwłok - mówi Małgorzata Konczalska ze świnoujskiej prokuratury.

Do szkoły przyjechali przedstawiciele kuratorium. Uczniowie ZSM nie mówią o niczym innym jak o zmarłym koledze. - Aż trudno uwierzyć w to, co się stało. I to jeszcze na początku roku szkolnego. Był normalnym chłopakiem. Lubił muzykę. Był w porządku. Prawdziwa tragedia - mówi „Kurierowi” jeden z uczniów ZSM.

Damian P. mieszkał w internacie. Wiadomość o zdarzeniu policja otrzymała o g. 7.30. W toku śledztwa będzie ustalane m.in. czy 20-latek popadł w jakieś konflikty ze swoimi rówieśnikami oraz czy miał jakieś problemy. Jak udało się ustalić „Kurierowi” - 20-latek nie pozostawił nic (np. listu), co mogłoby świadczyć o samobójstwie. ©℗

BaT

 

***

Wcześniejsza informacja

Nie żyje uczeń IV klasy Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. Chłopak został znaleziony dzisiaj rano przed internatem. Na miejscu pojawiła się policja i prokurator. Badane są okoliczności tragedii.

To 20-letni uczeń, który jest spoza Świnoujścia. Chłopak mieszkał w internacie. Jak powiedziała „Kurierowi” st. asp. Beata Olszewska, informację o zdarzeniu policja otrzymała o g. 7.30.

- Na miejscu jest grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Przeprowadzane są dokładne oględziny miejsca zdarzenia. Przesłuchani zostaną świadkowie. Na chwilę obecną nie wiadomo w jaki sposób zginął 20-latek - mówi B. Olszewska. ©

BaT

Fot. arch.

Komentarze

Olaboga
Tylko dobrze przesłucha kolesi z pokoju i piętra a także klasy- ale powinni by podejrzani o ....inaczej ni z tego. W Szkołach brak kompletnie nadzoru i opieki nad młodzieżą zole potrafią zagryźć każdego. No i chłopaczyna nie wytrzymał skur....
2015-09-04 15:01:57

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie