wtorek, 28 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nie żyje uczeń Zespołu Szkół Morskich

Nie żyje uczeń Zespołu Szkół Morskich

Nie żyje uczeń Zespołu Szkół Morskich
Data publikacji: 2015-09-04 14:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:33
Wywietleń: 3578 18272

Nie żyje uczeń IV klasy Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. 20-letni Damian P. pochodzący z małej miejscowości pod Stargardem został znaleziony dzisiaj rano przed internatem. Spadł z drugiego piętra.

Okoliczności zdarzenia są badane przez prokuraturę. - Ustalamy, czy uczeń ZSM wypadł przez przypadek, czy było to samobójstwo, czy może ktoś spowodował, że do tego zdarzenia doszło. Część świadków już przesłuchaliśmy. Są to koledzy 20-latka, nauczyciele, pracownicy szkoły. Będzie także sekcja zwłok - mówi Małgorzata Konczalska ze świnoujskiej prokuratury.

Do szkoły przyjechali przedstawiciele kuratorium. Uczniowie ZSM nie mówią o niczym innym jak o zmarłym koledze. - Aż trudno uwierzyć w to, co się stało. I to jeszcze na początku roku szkolnego. Był normalnym chłopakiem. Lubił muzykę. Był w porządku. Prawdziwa tragedia - mówi „Kurierowi” jeden z uczniów ZSM.

Damian P. mieszkał w internacie. Wiadomość o zdarzeniu policja otrzymała o g. 7.30. W toku śledztwa będzie ustalane m.in. czy 20-latek popadł w jakieś konflikty ze swoimi rówieśnikami oraz czy miał jakieś problemy. Jak udało się ustalić „Kurierowi” - 20-latek nie pozostawił nic (np. listu), co mogłoby świadczyć o samobójstwie. ©℗

BaT

 

***

Wcześniejsza informacja

Nie żyje uczeń IV klasy Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. Chłopak został znaleziony dzisiaj rano przed internatem. Na miejscu pojawiła się policja i prokurator. Badane są okoliczności tragedii.

To 20-letni uczeń, który jest spoza Świnoujścia. Chłopak mieszkał w internacie. Jak powiedziała „Kurierowi” st. asp. Beata Olszewska, informację o zdarzeniu policja otrzymała o g. 7.30.

- Na miejscu jest grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Przeprowadzane są dokładne oględziny miejsca zdarzenia. Przesłuchani zostaną świadkowie. Na chwilę obecną nie wiadomo w jaki sposób zginął 20-latek - mówi B. Olszewska. ©

BaT

Fot. arch.

Komentarze

Olaboga
Tylko dobrze przesłucha kolesi z pokoju i piętra a także klasy- ale powinni by podejrzani o ....inaczej ni z tego. W Szkołach brak kompletnie nadzoru i opieki nad młodzieżą zole potrafią zagryźć każdego. No i chłopaczyna nie wytrzymał skur....
2015-09-04 15:01:57

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie