czwartek, 19 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Nie żyje 9-latek

Nie żyje 9-latek

Nie żyje 9-latek
Data publikacji: 2016-12-27 16:38
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:14
Wywietleń: 8411 191051

Do tragedii doszło w Trzcińsku-Zdroju. Policja i prokuratura badają sprawę śmierci 9-latka.

Dziecko prawdopodobnie popełniło samobójstwo w wigilię, w swoim domu. Rodzina chłopca była objęta opieką ośrodka pomocy społecznej i miała przydzielonego asystenta rodziny. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną śmierci chłopca.

(reg)

Fot. arch.

Komentarze

TRAGEDIA
to straszne co sie stało biedny chłopiec z tego co słyszałam chłopiec od jakiegos czasu chodził smutny,płakał ewidentnie cos cos było nie tak ale jak widac nikt na to nie zaaragował taka tragedia
2017-01-02 13:12:41
Toksyczni.
Toksyczna matka i toksyczny ojciec (o ile był jakiś ojciec), do tego znieczulica otoczenia. Chłopiec pacierz prawdopodobnie umiał (Partia Watykańska o to dba), ale pomogło mu to tyle co umarłemu kadzidło.
2016-12-28 11:41:48
Dexter
9-cio latek i samobójstwo? ??? Tak bez przyczyny osób trzecich????? Coś tu nie pasuje.
2016-12-28 01:53:05
...
Ten dzieciak był kochanym zawsze wesołym chłopcem... Wierzę w to że to był straszliwy wypadek. Na zawsze w naszych sercach.(*)
2016-12-27 23:05:55
smutek
Chlopiec byl z rodziny moich bliskich znajomych...tragedja naprawde...cale swieta przeplakane...
2016-12-27 22:30:06
@Bardzo tragiczne i BARDZO NIE JASNE DONIESIENIE.
Jeśli policja i prokuratura badają sprawę i nie udzielają więcej informacji to czego chcieć więcej? Szczegółów?
2016-12-27 21:23:29
Aira
Taki pomocny pewnie był asystent, nikt dziecka nie słuchał, nikt nie widział, że ma problemy? Najważniejsze to odfajkować robotę, napisać raporcik ładny i tyle.
2016-12-27 20:11:15
Bardzo tragiczne i BARDZO NIE JASNE DONIESIENIE.
Specjalność K.S.
2016-12-27 18:19:28
BEZBRONNE NIE WIDZI WYJSCIA...?
O Jezu, cos strasznego. Dzieci dręczone tak samo jak psiaki, koty i inne zwierzaki, BO BEZBRONNE I DROGI WYJSCIA Z SYTUACJI SAME NIE ZNAJDUJA? Na teraz jest to pierwsze co przychodzi na myśl.
2016-12-27 17:14:50