sobota, 26 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > "Nie dla torturowania kobiet" - pikieta przed UW

"Nie dla torturowania kobiet" - pikieta przed UW

"Nie dla torturowania kobiet" - pikieta przed UW
Data publikacji: 2016-04-03 10:13
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:58
Wywietleń: 1501 126794

W niedzielę (3 kwietnia) o godz. 14 pod budynkiem Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie (na Wałach Chrobrego) spotkają się osoby, które chcą zaprotestować przeciwko planom nowej ustawy antyaborcyjnej. Kiedy przed weekendem do mediów dotarły rządowe propozycje, przeciwnicy szybko "skrzyknęli się" na Facebooku. Pod wydarzeniem "Nie dla torturowania kobiet" czytamy:

"Wieszak służy dziś do wieszania ubrań. Kiedyś zdesperowane i pozbawione praw kobiety sięgały po niego, aby przerwać ciążę. Nie pozwólmy, by to okrutne i barbarzyńskie prawo wróciło!

Posłowie chcą torturować polskie kobiety, skazywać je na więzienie, upokorzenie i śmierć. Chcą uczynić z Polski piekło, w którym kobieta, która poroni jest ścigana przez prokuraturę, a badania prenatalne są nielegalne. Nie pozwólmy odebrać sobie godności!

Przyjdźcie w niedzielę o 14 pod Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki. Weźcie ze sobą wieszaki. Zostawimy je lokalnym przedstawicielom rządu, który ma za nic zdrowie kobiet". (kol)

Komentarze

k....k12
jak w Rumunii za Ceausescu. Ciekawe czasy... ino nasze umiłowane maskotki, feministki koncesjonowane gdzieś się skitrały i kto tera będzie kobiet bronił. Cóż one, bidulki tymi wieszakami zwojują? A tu bisurmanin u bram ojczyzny staje, broni nie masz, ale macica jest.Europejczycy, ci zombi dopiero się zdziwią, jak matka Polka będzie rodzić piąte, dziesiąte, z ochotą, trzeba jej tylko mózg przeformatować
2016-04-03 15:32:16
Jan
i PiSda nam średniowiecze ku uciesze facetów w sukienkach. Kilka połączonych komórek to jeszcze nei człowiek. Życie zaczyna się z pierwszym samodzielnym oddechem, a kończy z ostatnim i tego się trzeba trzymać, a nie jakiś średniowiecznych zabobonów.
2016-04-03 13:18:16
Gargamel
Człwiek jest istotą wolną i to on decyduje czy wierzyć w baśnie spisane kilka tysięcy lat temu czy żyć zgodnie z własnym sumieniem. Jak ograniczonym umysłowo trzeba być by nie potrafić tego zrozumieć?? Nie narzucaj swojej woli innym katoterrorysto!
2016-04-03 12:42:02
lewacka logika
Niewinne dzieci można rozszarpywać na strzępy, bo to postępowe według lewactwa.
2016-04-03 12:21:49
Jarun
Za dzieciobójstwo kara musi być i to najgorsza. To można niewinną osobę zabijać (dziecko!) a winnych zabójstwa (matkę i konowała) nie wolno tknąć?!
2016-04-03 11:46:45

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie