piątek, 15 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Nawigator XXI uderzył w nabrzeże

Nawigator XXI uderzył w nabrzeże

Nawigator XXI uderzył w nabrzeże
Data publikacji: 2019-10-23 22:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-27 00:21
Wywietleń: 2535 424064

Nawigator XXI, statek szkolno-badawczy, uderzył w jedno z nabrzeży w Świnoujściu. Nikomu na szczęście nic się nie stało. Uszkodzony jest jednak dziób statku. Jednostka cumuje obecnie w szczecińskim porcie.

Nawigator XXI to statek używany przez Akademię Morską w Szczecinie. Do kolizji z nabrzeżem doszło w poniedziałek po tym jak Nawigator XXI dokonywał manewru mijania jednego z dużych statków pasażerskich. Jednostka uderzyła w jedno z nabrzeży w Porcie Wojennym w Świnoujściu. Ma uszkodzony dziób. Badane są okoliczności zdarzenia.

BaT

Fot. Elżbieta Kubowska

Nawigator XXI uderzył w nabrzeże Nawigator XXI uderzył w nabrzeże

Komentarze

@OBSERWATOR
Te, obsrywator uważaj bo mamusia ścierą cię prześwięci !
2019-10-27 00:14:11
OBSERWATOR
Typowe zdarzenie charakterystyczne dla kobiecej ingerencji w ster. Zapewne młoda studentka z drugiego roku , która powtarzała pierwszy rok 2-3 razy bo nie zdała egzaminu z nawigacji rozmawiała w czasie manewrów przez telefon komórkowy ze swoim chłopakiem. Do tego była na 12 cm szpilkach , bo tak paradują po pokładzie Nawigatora.Kobiety kompletnie nie nadają się do tego typu profesji.
2019-10-25 05:45:38
Kobieta marynarz
Sternik? Student za sterem? Ale ludzie nie mający pojęcia o statkach i pływaniu głupoty wypisujecie, rozbawiacie mnie do łez ;) napiszcie jeszcze że kobieta nie może pływać, bo nie ma siły sterować tym wielkim kołem na mostku :D
2019-10-24 21:34:41
Wiadomo, Szczecin !
Jak wiemy Szczecin leży nad morzem, stąd wniosek że jego mieszkańcy to w większości marynarze - wytrawni marynarze! Co tam jakiś Kolumb czy Magellan! Moi przedpiścy znają się na rzeczy i "stłuczka" Nawigatora nie stanowi dla nich tajemnicy!!! LUDZIE ! OPAMIĘTAJCIE SIĘ!! TROCHĘ POKORY !! A TE TEKSTY O PANIACH ZA STEREM, TOŻ TO JAK OSTATNI DOWCIP PANA PREZYDENTA, wstyd !!!
2019-10-24 20:49:36
pacyna
sroga pryta.. wyklepjemy będzie git
2019-10-24 17:56:21
OBSERWATOR
Tam pływa Kapitan Schetino. U jego boku piękne studentki. Nie pierwszy raz taka sytuacja. znam to z opowiesci studentow. najbardziej jest niebezpiecznie jak za sterami studentka. w Szczecinie raz kobita przyp.....liła w keje ,że huk byl wielki. kobitki za sterami to jakaś zyciowa porażka i wypaczenie psychiczne. tam na tym statku to sodoma i gomora jest. powina byc kontrola za kontrola tam. takie mamy kadry wilkow morskich ,ze potem ukraincy i filipinczycy nas zastępują.
2019-10-24 15:42:09
el Capitano
Nie dostosowali prędkości do warunków panujących na torze wodnym i … popłynęli. Zdarza się.
2019-10-24 11:37:46
aaaa
nawet jeśli za sterem stał student to chyba na mostku musi być KAPITAN i to on za to odpowiada!
2019-10-24 11:04:14
PiS przekazuje Rydzykowi ogromne pieniądze publiczne, Które miały.....
PO_nownie "ruska onuca" bez "ogonków" i znajomości gramytyki j.polskiego.
2019-10-24 10:28:20
bez doświadczenia
Takie sytuacje, niestety nam wszystkim pozwalają często w życiu posiąść najlepszą wiedzę. Bo mawiają, że najlepiej to nauczysz się na własnych błędach. Ręka do góry, kto ich nie miał ??? ;)
2019-10-24 09:38:30
wsm
Mówią, że nauka idzie coraz gorzej.
2019-10-24 06:55:29
Czyzby wiec
Plyneli... bez Kapitana lub Sternik wyszedl do toalety ??
2019-10-23 23:57:12