niedziela, 07 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > NATO przyciągnęło tłumy

NATO przyciągnęło tłumy [GALERIA]

NATO przyciągnęło tłumy
Data publikacji: 2019-09-22 15:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-22 16:50
Wywietleń: 1564 416751

Prawdziwe tłumy przyciągnął dwudniowy piknik, jaki na Wałach Chrobrego zorganizował Wielonarodowy Korpus Północno-Wschodni z okazji swojego 20-lecia istnienia w Szczecinie. Wprawdzie w niedzielę przewidziano mniej - nie było już parad, orkiestr wojskowych czy przelotu myśliwców i śmigłowców, ale przepiękna aura sprawiła, że całe rodziny przybyły na piknik.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę długie kolejki ustawiały się do zwiedzania okrętów marynarek wojennych wielu państw - jednostki przypłynęły do Szczecina już w piątek. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się też czołgi, pojazdy opancerzone i polowy szpital z prawdziwą salą operacyjną.

Atrakcje są dostępne jeszcze dziś (niedziela) do godz. 17.  ©℗

ToT

Fot.: Dariusz GORAJSKI

NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy NATO przyciągnęło tłumy

Komentarze

dyna
Ogromne diesle, silniki odrzutowe, dymiące po wystrzale pociski, siła, moc, dużo CO2 po wojskowej grochówce to jest to co przyciąga ludzi. Porównajcie to teraz z lewackim, martwym jak pl. Orła Białego tygodniem "zrównoważonego" transportu. Flaki z olejem.
2019-09-22 16:47:16

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Sonda

Czy zagłosujesz w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie