czwartek, 19 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Narkotyki w skrzynce na listy

Narkotyki w skrzynce na listy

Narkotyki w skrzynce na listy
Data publikacji: 2017-07-16 07:40
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:25
Wywietleń: 912 275222

Policjanci z Wydziału Kryminalnego wałeckiej komendy zatrzymali 33-letniego mężczyznę którego podejrzewano o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Jak się okazało mężczyzna część narkotyków ukrył... w skrzynce na listy.

W ubiegłym tygodniu policjanci ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Wałcza mogą znajdować się znaczne ilości środków odurzających. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie zastali 33-letniego mężczyznę. Podczas rozmowy mężczyzna stwierdził że nie posiada w domu żadnych narkotyków Policjanci nie dali wiary zapewnieniom i przystąpili do przeszukania pomieszczenia. Po dłuższej chwili okazało się, że mężczyzna mówił prawdę - w zajmowanym przez niego mieszkaniu nie znaleziono żadnych substancji których posiadanie jest zabronione prawem.

Niezrażeni tym faktem policjanci postanowili przeszukać pomieszczenia piwniczne przynależne do mieszkania. Jak się okazało podejrzenia funkcjonariuszy były słuszne. W piwnicy znaleziono amfetaminę i marihuanę. Znając większość sztuczek stosowanych przez przestępców policjanci zajrzeli również do skrzynki na listy. Tam ujawnili kolejne zawiniątka z narkotykami. 

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 5 kilogramów amfetaminy i 70 gramów marihuany. Z zabezpieczonych substancji sprawca mógł przygotować 5 tysięcy porcji narkotyków. 33-letni wałczanin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony materiał dowodowy został przekazany do prokuratury. 

Po zapoznaniu się z dowodami prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o areszt dla 33-latka. Sąd przychylił się do wniosku, wskutek czego przez najbliższe 3 miesiące mężczyzna będzie oglądał świat zza więziennych krat. Jak informuje mł. asp. Beata Budzyń, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wałczu, przestępstwo którego dopuścił się wałczanin zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

(n)

Fot. Policja

Narkotyki w skrzynce na listy

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy