sobota, 24 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Zdewastowany przystanek

NAPISZ DO NAS. Zdewastowany przystanek

NAPISZ DO NAS. Zdewastowany przystanek
Data publikacji: 2016-11-21 16:08
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:21
Wywietleń: 708 174529

Napisał do nas Internauta zbulwersowany wandalizmem w okolicach Dziewoklicza: „Przystanek autobusu linii numer 61 na Dziewokliczu. Nowe przystanki i na nich wiaty autobusowe. Już jeden z nich, ten w kierunku Podjuch, jakiś matoł zdewastował”.

TUTAJ przeczytasz, ile w latach 2013-2015 wydano właśnie na naprawę zniszczonych wiat. To suma, za jaką można kupić kilka niezłych samochodów lub atrakcyjny apartament.

 

Ta informacja została przesłana za pośrednictwem NAPISZ DO NAS

Fot. Czytelnik

Komentarze

Szyby
Jeżeli dzicz nie potrafi się przystosować do życia w społeczeństwie, to społeczeństwo musi dostosować się do życia z takim elementem. Zamiast szkła powinno być tam pleksi lub siatka. Niestety, ale poziom intelektualny niektórych osobników nie pozwala im na perspektywiczne myślenie, że ktoś musi potem taką szybę wstawić i co najważniejsze, to wszystko kosztuje określone pieniądze.
2016-11-22 08:15:23
"Zielono w glowie"... od zielonej trawki,
Byc moze: kolejne "Cpuny" w kolejnej akcji... czy PO innego rodzaju "baletach"...??
2016-11-22 01:58:01
ten co wie
glupota naszych wlodarzy jest taka ze powinni robi przystanki ktorych nie sie zniszczyc..z kamienia i betonu, takich kilku nawalonych nie zniszczy
2016-11-21 22:43:14
assssss
a poco te kamery na tym słupie obok przystanku ?????????????????????????????
2016-11-21 21:16:12
mieszkaniec
jakkto: odstaw juz te spiskowe szczujnie medialne bo slabo sie robi ,albo zatrudnij sie do zditm i tam przekaz swoje madrosci, na pewno ciebie posluchaja, na debila nie ma zadnej metody ,czy to szklane czy plastikowe, co nie rozwali to pomaluje
2016-11-21 19:04:13
.
Patola kibolsko dresiarska jp 100 proc, acaby i tym podobny element ps. na stronie zditm masz opcję zgłoś przystanek
2016-11-21 19:02:32
JaKto
Jedni wydali drudzy zarobili a ##po owocach ich poznacie## i o nich ten tekst. ... a wystarczyłoby aby ściana szklana składała się z powtarzalnych szybek o wym.50 x 50 cm,które trudniej skopać łatwiej tanio wstawić. Tak tanio wstawić że nie warto wybijać - chyba żeby użyć Kałasznikowa i ciąć pełną serią na serio. W sumie byłby to gówniany interes na monterów i zleceniodawców.
2016-11-21 17:05:12
JaKto
"""Po owocach ich poznacie....*** Tu ....!!! Ci zarabiaja co szyby wstawiają i o nich ten tekst: Celowa robota i beezzness projektanta,ktory powinien zaprojektować ściany szklane w standarcie 50 x 50 cm.Trudniej wybić i ťaniej wstawić i to tak taniej że nie ma po wybijać i nie ma komu za płacić ani komu daaawać bo i po co skoro tak trudno skopać małą szybkę panelową powtarzalną.Całkowita głupota.Dupe skopać temu co nas tak wrobił w ten biznes.
2016-11-21 16:57:07
Krystyna i Jerzy
Słów brakuje! Ot, polskie społeczeństwo :(