Czwartek, 23 marca 2023 r. 
10 szczecin
REKLAMA

NAPISZ DO NAS. Ulice zabrudzone betonem

Data publikacji: 17 kwietnia 2021 r. 07:23
Ostatnia aktualizacja: 28 lipca 2022 r. 09:24
NAPISZ DO NAS. Ulice zabrudzone betonem
Fot. Czytelnik  

W piątek doszło do zabrudzenia betonem, odpadami (m.in. worki) ulic Majowej, Pogodnej - napisał do nas pan Piotr, mieszkaniec Szczecina.

Nie jest to lokalne zabrudzenie, drobne zanieczyszczenie. Można pomyśleć, że było kilka przejazdów, lub auto-maszyna gubiła resztki betonu.

Problemem jest olbrzymia ilość, która po zaschnięciu może być ozdobą na wiele lat... to wszystko dodatkowo jest rozwożone po osiedlu przez opony aut mieszkańców. Jest pytanie: kto był tak bezmyślny - może to samowolne działanie kierowcy z budowy ronda, innej budowy prywatnej? Kto zapłaci za naprawę, czyszczenie?

Przykro, że zdarzają się jeszcze takie przypadki...

Ta informacja została przesłana za pośrednictwem NAPISZ DO NAS

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

adresatem jest SM
2022-07-28 09:15:57
Pilnowanie porządku w mieście jest działaniem statutowym Straży Miejskiej, która oprócz telefonów odbiera też zgłoszenia na alertszczecin. Jeśli pojawia się zgłoszenie - działają sprawnie. Osobną kwestią jest to, czy bez zgłoszenia sami zauważą nieprawidłowość, nawet przejeżdżając obok takiego miejsca. A policja ma inne sprawy "na głowie".
Mieszkaniec
2021-04-18 10:30:11
Komentarze jak zwykle nie na temat . A ,że policja zła a ,ze adres skargi nie ten ...(żadko - cóż za rzadkie słowo ? ) . Ale do rzeczy. Tu tylko chodzi o to kto posprząta beton i śmieci rozrzucone po ulicach i kto za to zapłaci. Jest winowajca, jest protokół z Policji , jest informacja w prasie. Urzędnik nie musi sprzątać ale może to skontrolować i wymusić sprzątanie .
norma
2021-04-17 20:28:21
co prawda za takie coś powinny lecieć mandaty ale... ale policja w państwie polskim jest służbą dysfunkcjonalną (jak i całe państwo) wiec nie ma co wymagać od policji by zajmowała się tym czym zajmować się powinna.
;/
2021-04-17 07:46:16
Panie Piotrze takie rzeczy zgłasza się na www.alertszczecin.pl redakcja kuriera pewnie nie zajmuje sie usuwaniem betonu z ulicy a urzednicy nie działaja na podstawie zgłoszen do gazety przynajmniej żadko

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA