piątek, 22 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Paskudna wizytówka Szczecina

NAPISZ DO NAS. Paskudna wizytówka Szczecina

NAPISZ DO NAS. Paskudna wizytówka Szczecina
Data publikacji: 2017-04-18 10:28
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:12
Wywietleń: 1683 238565

Napisał do nas Internauta oburzony widokiem jaki zastał przy przejściu w kierunku przystanku tramwajowego "Turkusowa" w Szczecinie. Stwierdza, że nie jest to jednostkowy przypadek i bardzo często można zobaczyć tu nie tylko śmieci, ale i psie odchody: "Sprzątanie dwa razy w roku polega na zdmuchnięciu zanieczyszczeń. Ten widok będzie «promował» Szczecin do chwili, aż natura sama zadecyduje o utylizacji. Czy to kiedyś posprzątają i będzie czysto? To paskudna wizytówka Szczecina". To także pytanie do właścicieli psów, którzy najwyraźniej często "zapominają" posprzątać po swoich pupilach.

TA INFORMACJA ZOSTAŁA PRZESŁANA ZA POŚREDNICTWEM NAPISZ DO NAS.

Fot. Internauta

NAPISZ DO NAS. Paskudna wizytówka Szczecina NAPISZ DO NAS. Paskudna wizytówka Szczecina NAPISZ DO NAS. Paskudna wizytówka Szczecina

Komentarze

gryf
Nagrodą powinny być prace porządkowe na rzecz miasta - przez rok czasu sprzątanie psich odchodów ... rozliczać najlepiej na akord - na jakiejś specjalnej wadze w siedzibie Straży Miejskiej... ;)
2017-04-28 22:27:07
Dorota
Proponuje robić zdjęcia i filmiki "tym" właścicielom, ich niewyszkolonym czworonogą, wysyłać je do gazety na konkurs pod patronatem Kuriera Szczecińskiego na "Największego Śmierdziela-Minera Miasta Szczecina".
2017-04-28 22:22:05
Maria Magdalena
Jak się takiemu właścicielowi albo właścicielce zwróci uwagę na te odrażające praktyki... kiedy wchodzi na trawnik czyjejś posesji - ci właściciele czworonogów mówią że ... czworonog nie sra ... a tylko wącha i znaczy teren...
2017-04-28 22:11:22
M.Dem.
W związku z tym, co pisze "SromotnikBezwstydny". Ci nowi ludzie...w miejsce tych, dla których ciągle "wiatr w oczy", emigracja zarobkowa, zadne marzenia o 500+, bezdomność? Gorzej niż islam ...Po wojnie II światowej było biedniej, głodniej nierzadko ale jakoś tak nadziei na lepsze jutro było więcej. Był strach i prześladowania ale i wiara że minie to co złe.
2017-04-18 18:51:31
M.Dem.
PASKUDNA WIZYTÓWKA NASZA to nie tylko puszki po piwie (ilość których nie grozi epidemia) i nie tylko odchody spacerujących pieskow. Lekarstwem na które nie powinna być organizacja zbrodni na tych pieskach. A z nią mamy do czynienia. Pieski są wyrzucane z samochodów, czasem przywiązywane do barierek, płotów, drzewek. Ślady po nich to skażenie środowiska gorsze niż te odchody. Czyż, na przykład, pobocze Struga na odcinku od kościoła do Auchana -Outletu nie było nigdy w zakrzeplinach po rzezi krwistej masy zwierząt (sądząc po obrazie tych pozostałości)? Nie było krzykow przerażających? Nie było masakry kotów? Z mieszkań nie wydobywają się straszliwe odgłosy potwornosci usmiercania zwierząt? W centrum Szczecina także to samo. Ten pomyslunek na higienę miasta jest hanbiacy dla nas. Na inne rozwiązanie głów nie mamy? Umiemy tylko ukryć tę nieudolność udając ze problemu zbrodni na zwierzętach nie ma? Za całokształt PASKUDZTWA SPRAWY OBCIĄŻAJĄC ZWIERZĘCE OFIARY? No, bądźmy poczciwi.
2017-04-18 17:11:50
Ludzie
Jak będziecie budzić to w budzie będziecie mieszkać. Nikt nie będzie co 4 godziny po was sprzątać bo nie ma na to pieniędzy - nie będzie na każdej ulicy was pilnować bo nie ma na to pieniędzy. Nie brudzcie a będzie czyto - trochę kultury.
2017-04-18 16:21:17
SromotnikBezwstydny
@@"Wojciech N.", "ZZZ",Imer.. Macie rację! Mieszkam na Oś.Majowym przy ul.prwadzącej od centrum handlowego Auchan, Outlet P. i inn. Klienci zostawiają po drodze odrzuty swoich "konsumpcji po drodze". Na trawnikach, na chodnikach, na gałęziach drzew jest cały przegląd co piją i jedzą. Psiarki i ich "pupile" to następna katastrofa! Faktem jest, że do naszego bloku wprowadziła się 1/3 nowych mieszkańców. Rejestracje "wypasionych" aut to Pyrzyce Goleniów (szybko przebukowane na ZS).Nawyki, niestety, gminne..Głośne nawoływania się z balkonu na balkon, psy-s.rające gdzie popadnie, koty-dziczejące... dzieciaki też. Tzw. "straż miejska" przejeżdża sie tylko eleganckim autem po głównej ulicy... Czasami policjanci chodzą piechotą.
2017-04-18 14:33:53
kkkk
Najwieksza sralnia to jest w srodmiesciu- Jagiellonska,Slaska gdzie stare mohery nie sprzataja po swoich sraluchach ,a zielone torowisko w al.piastow to jedno wielkie g.... na duzych osiedlach to samo,jedyne wyjscie to montowanie ogrodzenia wszedzie bo wtedy sralucha niechce im sie przenosic ,od czego jest straz miejska w tym miescie !!!!!!!!!!!!!!!!wielu wlascicieli sraluchow mysli ze g.. ich kunda nawozi trawe, co za banda ciemnego luda, po 2015 roku po listopadzie nikt juz nie ma watpliwosci ze w tym kraju sa chorzy ludzie -fanatycy ,nie wyborcy a wyznawcy.
2017-04-18 14:27:42
D
Ludzie bardziej dbają o czystość w miejscach, które są czyste. A służby odpowiedzialne za sprzątanie zwyczajnie nie wywiązują się ze swoich obowiązków.
2017-04-18 13:53:58
Wojciech Nedyński
Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy. Niestety Szczecin od jakiś 20 lat dzięki beznadziejnemu poziomowi uczelni został przechowalnią słoików niestety tych pękniętych.
2017-04-18 12:54:43
SM
I tym powinna się zajmować Straż Miejska!
2017-04-18 12:41:59
zzzz
z kosmosu te śmieci i odchody nie wylądowały trzeba "podziękować" współmieszkańcom naszego miasta ciekawe czy w domu też tak śmiecą gdzie popadnie (a może tak właśnie robią)
2017-04-18 10:46:03
Imer
Brudasy srają pieskami i nie sprzątają.Prawdziwa ściągalność podatku za pieska i jego zwiększenie szybko zweryfikuje tzw.miłośników ,,pupilków''
2017-04-18 10:22:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy