Piątek 27 maja 2022r. 
REKLAMA

NAPISZ DO NAS. Niebezpieczna studzienka

Data publikacji: 2017-04-11 13:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:38
NAPISZ DO NAS. Niebezpieczna studzienka
 

Napisał do nas Internauta Piotr: "Na placu Rodła w Szczecinie, tuż przy pętli autobusowej linii m.in. 107 od kilku tygodni straszy dziura w studzience. Nie trzeba wiele, by potknąć się o wystający metalowy element. Wystarczy chwila nieuwagi, zagapienia. Zwłaszcza w godzinach szczytu, gdy na pętli panuje tłok łatwo o nieszczęście. Polecam miejsce uwadze służb miejskich, które - jak widać - problemu nie widzą. Informację wysłałem także przez promowaną ostatnio aplikację Alert Szczecin. Może teraz coś się zmieni?".

Ta informacja została przesłana za pośrednictwem NAPISZ DO NAS.

Fot. Internauta

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

mejdej
2017-04-11 21:22:38
nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek, w całym mieście można znaleźć dziesiątki takich i w jeszcze gorszym stanie studzienek ale miasto leje na to z góry bo takie ma służby.
Quistorp
2017-04-11 15:02:00
TO SĄ OBJAWY BRAKU AKTYWNEJ PRACY POLICJI!.TE DZIURY , NIE POWSTAJĄ TAK SOBIE Z NICZEGO, CZY PO ZIMOWYCH MROZACH.TO ROBOTA "PRZSŁOWIOWYCH NURKÓW". CHODZĄ NOCAMI Z ŁOMIKAMI I WYDZIUBUJĄ. o,5 ZŁ/ 1 kG ZŁOMU . JEST O CO POWALCZYĆ. TO WSZYSTKO. tO WINNO ZA TĄ SYTUACJĘ PRETENSJE KIEROWAĆ DO POLICJI A NIE DO TELEKOMUNIKACJI , CZY DO TZW. SŁUŻB MIEJSKICH. TAK DŁUGO BĘDZIE TAKA SYTUACJA TRWAŁA DOPÓKI POLICJA ZA JAKOŚĆ PRACY POLICJI NIE BĘDZIE ODPOWIADAŁA . PRZED MIEJSKIMI WYBORCAMI!!. TERAZ . KOMENDANT MA SWOJEGO SZEFA NA GÓRZE!. JEŹDZI LOJALNIE NA PIELGRZYMKI, BO JEGO AWANSE ZALEŻĄ WŁAŚNIE OD ŚRODOWISK POLITYCZNYCH . A NIE OD MIESZKAŃCÓW!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA