piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Od tygodnia parkuje na skrzyżowaniu

NAPISZ DO NAS. Od tygodnia parkuje na skrzyżowaniu

NAPISZ DO NAS. Od tygodnia parkuje na skrzyżowaniu
Data publikacji: 2018-04-17 17:26
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-18 09:51
Wywietleń: 1069 323241

Od tygodnia na skrzyżowaniu ulicy Somosierry z ul. Starego Wiarusa ktoś nieodpowiedzialny zostawił samochód. Stoi od co najmniej tygodnia na łuku skrzyżowania i przejściu dla pieszych stwarzając zagrożenie - napisał do nas jeden z naszych Czytelników.

Przejeżdża tamtędy mnóstwo pojazdów różnych służb, które w pobliżu mają swoje siedziby i nikogo to nie interesuje. (k)

Fot. Czytelnik

TA INFORMACJA ZOSTAŁA PRZESŁANA ZA POŚREDNICTWEM NAPISZ DO NAS

NAPISZ DO NAS. Od tygodnia parkuje na skrzyżowaniu

Komentarze

całkiem niedaleko
proponuję wizytę na Walentynowicz koło 1 i 3 blisko prywatne przedszkole. To co wyczyniają rodzice to jest dopiero "cyrk" parkowanie na pasach, wjazd w krzewy na skwerku, zastawianie innych "paniusia" potrafiła zastawić wyjazd z parkingu bo przecież ona po dziecko do przedszkola tylko na chwilę
2018-04-18 08:50:43
a gdzie tam
autor widzi przejście dla pieszych
2018-04-18 08:46:54
STRAZ MIEJSKA
PATOLOGICZNA NIEUDOLNOSC WLADZ MIASTA DO POCZYNAN STRAZ MIEJSKIEJ JEST ZASTANAWIACA
2018-04-18 07:19:38
n
Dajcie spokój, wystarczającą karą dla kierowcy jest to, że jeździ babskim autem.
2018-04-18 06:49:49
dlatego że
leczy kaca w domu.
2018-04-17 23:16:16
A moze skradzione... lub inny powod ?
A czy to tak trudno dla Strazy Miejskiej czy Policji... dowiedziec sie o adres zamieszkania Wlascieciela wg. numeru.... rejestracyjnego ??
2018-04-17 22:52:38
Pannek
na lawetę i won z gratem.
2018-04-17 22:12:46
kierowca
w Dąbiu postawilem na zakazie auto na minutę to zaraz straż miejska mnie skasowała plus punkt karny a tu...dobre
2018-04-17 21:47:12
Dlaczego?
Dlaczego do tej pory nie przyjechała laweta? Nie wiem. Nie rozumiem.
2018-04-17 18:32:35