czwartek, 05 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Kierowca (nie) potrafi

NAPISZ DO NAS. Kierowca (nie) potrafi

NAPISZ DO NAS. Kierowca (nie) potrafi
Data publikacji: 2019-06-06 18:15
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:41
Wywietleń: 1871 395430

Słyniemy z zajazdów, najazdów, rajdów, brawury i fantazji. Niestety, nie z szacunku dla prawa. O czym przekonuje także przykład tego - jak na zdjęciu - kierowcy, który ominął wszelkie nakazy, zakazy, objazdy i ostrzeżenia związane z budową węzła Łękno, aby z odcinka al. Fałata - pomiędzy Ogrodem Różanym a Syrenimi Stawami - urządzić sobie wyścigowy tor. Aż się kurzyło! Bo… „Polak przed szkodą i po szkodzie głupi" - jak nam przekazał autor dokumentacji fotograficznej, przesłanej za pośrednictwem NAPISZ DO NAS.

(an)

Fot. Czytelnik

NAPISZ DO NAS. Kierowca (nie) potrafi NAPISZ DO NAS. Kierowca (nie) potrafi

Komentarze

KD
To są alejki przeznaczone do spacerów czy jazdy rowerem (chociaż parę razy byłem świadkiem, jak jechała tamtędy policja czy straż miejska) więc dziwi mnie każdy przejaw tolerancji dla takiego kierowcy. Na chamstwo i głupotę nie powinno być żadnej taryfy ulgowej. Zabrać prawko i niech zap****ala na co dzień autobusem.
2019-06-07 16:06:42
123
@pytam tylko:a co ci urzad winny jak wykonawca ma opoznienie-znana firma na EN,lub nie ma ludzi do pracy ,ciesz sie ze ktos przetarg wygral, zgodnie z przepisami urzad moze naliczac kary umowne jak sie nie wywiaza z umowy ,a co nie masz gdzie parkowac jadac sie wykapac z innymi ....:)o opoznienia w miescie miej pretensje do wyborcow poprzedniego prezydenta ktory doprowadzil miasto do 7 letniej a docelowo dluzszej zapasci gospodarczej, gdyby nie to wiele inwestycjji juz dawno bylo by zrealizowanych,zgadnij na kogo ten suweren glosuje od 4 lat :)@ui-gonił mysliwego szukajacego dzika w okolicy? @obywatel: bo za socjalizmu i prl nie mieli na paliwo i auta, a teraz jest narodowy socjalizm-nie bedzie na nic ,@xxx zglaszac do strazy
2019-06-07 15:42:45
xxx
W sobotę taksówka citi jeździła kolo Orłów na Jasnych Błoniach
2019-06-07 10:48:14
obywatel
Kiedyś na każdym osiedlu czy w Parku stał Milicjant z bloczkiem mandatowym i pilnował porządku. Teraz Policja jeździ wyłącznie samochodami a takie pierdoły jak jazda po Parkach czy po chodnikach to już przestała ich interesować.Efekty widać jak na zdjęciu
2019-06-07 10:06:59
ui
Nie posr...cie się. A może gnał komuś na ratunek? A może gonił jakiegoś przestępcę? A może po prostu miał biegunkę i pędził do domu! Osądzacie człowieka nie znając okoliczności! Kto bez winy... chrześcijanie qr jego mać.
2019-06-07 07:36:56
pytam tylko
a czy jest szansa zdyscyplinować magistrackich gryzipiórków, "nadzorujących" (cudzysłów celowy) inwestycje drogowe realizowane z wielomiesięcznymi opóźnieniami przy całkowitym nieliczeniu się z kosztami społecznymi w postaci czasu traconego w korkach? Czy przypadkiem na dniach (zgodnie z pierwotnym harmonogramem) nie powinna być otwierana Arkońska?
2019-06-07 07:34:40
.
Urząd Miasta miał kiedyś Kugę, ale chyba inny kolor.
2019-06-07 07:02:22
Jas
Co za .....,wysłać do straży miejskiej -najwyższy możliwy mandat.
2019-06-06 20:39:53
AM
CZy jest szansa zidentyfikować samochód i zdyscyplinowac finansowo kierowce?
2019-06-06 20:33:21
guciu
Wedle kierownicy gna wichura hmmm.!?
2019-06-06 18:45:35