niedziela, 18 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Brud i pijackie libacje na wybiegu dla psów

NAPISZ DO NAS. Brud i pijackie libacje na wybiegu dla psów

NAPISZ DO NAS.  Brud i pijackie libacje na wybiegu dla psów
Data publikacji: 2018-10-15 19:50
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-24 11:28
Wywietleń: 1414 356419

 - Porozbijane butelki, powyrywany regulaminy, powywracane kosze na śmieci, zniszczone przeszkody i połamane drewniane barierki. Tak obecnie wygląda wybieg dla psów na szczecińskich Pomorzanach przy ul. Budziszyńskiej - skarży się nam pan K., jeden z mieszkańców

- Jeden wielki dramat, a nikt sobie z tym nic nie robi. Wieczorami strach wyjść z psem. Siedzą grupki ludzi pod wiatą i i urządzają sobie zakrapiane imprezy. Gdyby jeszcze była kultura, sprzątali po sobie. Nic z tych rzeczy - denerwuje się pan K.

Na dowód tego przesyła nam zdjęcia, które zamieszczamy poniżej. Widać na nich, jak wygląda teren przeznaczony do spacerów z czworonogami po takich libacjach. Warto, by tą sprawą zainteresowały się odpowiednie służby…

Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Wiesz coś czego nie wiedzą inni? NAPISZ DO NAS!

Ł.T

Fot. Czytelnik

NAPISZ DO NAS.  Brud i pijackie libacje na wybiegu dla psów NAPISZ DO NAS.  Brud i pijackie libacje na wybiegu dla psów NAPISZ DO NAS.  Brud i pijackie libacje na wybiegu dla psów NAPISZ DO NAS.  Brud i pijackie libacje na wybiegu dla psów NAPISZ DO NAS.  Brud i pijackie libacje na wybiegu dla psów NAPISZ DO NAS.  Brud i pijackie libacje na wybiegu dla psów

Komentarze

taka przyszłość
jak ludzie nie muszą pracować to co mają robić. jakoś trzeba wydać te ciężko wyżebrane od państwa pieniądze
2018-10-16 08:41:59
many
Syf w tym Szczecinie, bida z nędzą, bandy nieletnich, strach wyjść z domu, wszędzie jakieś łajzy, kradną, śpią po klatkach pod drzwiami, dookoła nawaleni, naćpani, psychiczni... Ale będzie stadion. I przed kolejnymi wyborami znowu pościągają marynarki (bo tak trzeba - to modne i konieczne), znowu będą pokazywali swoje DRUŻYNY wicie, teraz są tzw. drużyny (bo to modne tak mówić i nazywać) i jak jeden (ja ich nie rozróżniam) będą krzyczeć - JA! JA!
2018-10-16 07:42:14
obserwator
zawolac NITRASA on POsprzata
2018-10-16 07:20:26
Cały wybieg opanowały kundle.
.
2018-10-15 21:45:02
He,he
I tak bedzie wszedzie. Na wszystkich skwerach placach zabaw i za niedlugo Syrenie Stawy Szkoda kasy
2018-10-15 21:34:29
oj
Własciwwe miejsce dla zwierzaków - niech tam chleją ! Smutny "żart " - szkoda psów .
2018-10-15 20:12:53
Krótko
No co za zdziwienie? Tak wyglądają całe Pomorzany, taki szczeciński Bronx.
2018-10-15 19:56:14